„Erith” w Perspektywach

Już w piątek zapowiada się wyjątkowy wieczór w klubie ?Perspektywy?.

Na scenie od godz. 20.30 zobaczymy i usłyszymy ?Erith?, a supportować będzie ją beatboxer Marcel Borowiec. Bilety wstępu w cenie 15 zł przed koncertem.
Erith (czyli Martyna Biłogan) dała się już poznać ostrowieckiej publiczności, a jej show w ?Perspektywach? zachwycił. Koncert w naszym mieście będzie dla młodej artystki prawdziwym sprawdzianem przed występem na Open?er Festivalu. Erith zwyciężyła bowiem ?FIRESTONE Headliners of Tomorrow?, co dało jej przepustkę na największe plenerowe wydarzenie. Jej twórczość balansuje na granicy psychodelicznego popu i elektronicznego folku. W 2018 roku wydała swoją debiutancką płytę ?Speed of Light? wysoko ocenioną przez krytyków.
Przed nią na scenie pojawi się Marcel Borowiec- kompozytor, wykonawca swojej muzyki w technice beatboxu, aktor Teatru STU. Od 9 lat gra na ulicach polskich miast, od niedawna rozpoczął pracę nad solowym albumem, który zapowiada singlem ?Lone in the Dark?, pierwszy fabularny teledysk beatboxowy w Polsce. Marcel łączy styl ambientowy ze sporą dawką EDMu, wykonywanego organicznie.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *