50 fiatów multipla zjedzie na ostrowiecki Rynek

W dniu 8 czerwca br., już od godz. 8.30, na ostrowiecki Rynek po rampie będą wjeżdżać fiaty multipla z całej Polski.
Wśród motoryzacyjnych perełek będzie można zobaczyć Fiata 600 Multipla z 1963 roku oraz Multiplę o mocy blisko 300 koni mechanicznych. Prawdziwą gratką będzie także ciężarówka, która zdobywa nagrody LightShow, strażacki star i polski fiat z lat 70.
Organizatorem 20 zlotu fiata Multipla w Ostrowcu Świętokrzyskim jest Wojciech Makan z Ogólnopolskiego Klubu Właścicieli i Miłośników Multipli. Wspierającym imprezę, sympatyk Multipli jest Mirek Dobrowolski z Inowodzu.


-Miłośnikom i właścicielom multipli chcemy pokazać piękno województwa świętokrzyskiego, dlatego zlot zaczyna się już 6 czerwca – mówi W. Makan. Naszą główną bazą będzie Golejów. 7 czerwca zwiedzimy Krzyżtopór, a wieczorem czeka nas bal kostiumowy w Staszowie. W sobotę, 8 czerwca, zawitamy do Ostrowca Świętokrzyskiego. Zlot zakończymy w Bałtowie.
Prócz pięknych aut, na ostrowieckim rynku będą czekały regionalne przysmaki przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich z Bodzechowa oraz stoisko z pyszną krówką opatowską. Muzycznie zlot fiatów uświetni nasz świetny ostrowiecki zespół POD WIATR.
Patronat honorowy nad imprezą objął prezydent miasta Jarosław Górczyński. Patronat medialny ?Gazeta Ostrowiecka?. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “50 fiatów multipla zjedzie na ostrowiecki Rynek

  • 6 czerwca 2019 at 00:37
    Permalink

    W mieście zapanował blady strach, ludzie zamykają podwórka i garaże. Każdy boi się że podrzuca im multiple

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *