Przed nami Dni Ostrowca Świętokrzyskiego

Koncerty Ani Dąbrowskiej, wykonawców z kręgów hip hopu, otwarcie II sezonu odkrytych basenów na Rawszczyźnie, czy Noc Świętojańska złożą się na tegoroczne Dni Ostrowca, które zaplanowano w dniach 21-23 czerwca br.

Całość rozpocznie się w piątek 21 czerwca od otwarcia o godz.10 II sezonu odkrytych basenów na Rawszczyźnie. W godz.17.30-22 w Amfiteatrze odbędzie się Noc Świętojańską z mnóstwem folklorystycznych akcentów. Wystąpią młodzi wykonawcy z ?Chóru bez Batuty?, których znamy m.in. z programu TVN ?Mam Talent?.
Drugi z Dni Ostrowca, również w Parku Miejskim, choć rozpocznie się o godz.15 i pikniku rodzinnego ze spółkami miejskimi, to upłynie w hip hopowym nastroju za sprawą świętującego 10- lecie Ostrowieckiego Rapu. Usłyszymy więc wykonawców i utwory, które trafiły na okolicznościowy ?mixtape?, a także w charakterze gwiazd zaprezentują się na scenie amfiteatru o godz.19.30 ?Jan-Rapowianie? oraz o godz.20.30 ?Łona, Webber &the Pimps?, nomen omen to artyści którzy ?obstawiają? największe polskie festiwale.
Na finał w niedzielę, kiedy zabawa przeniesie się na stadion KSZO, od godz. 16 wystartuje sportowy festyn rodzinny z całą masą atrakcji oraz Ostrowieckie Prezentacje Artystyczne. Całość spointuje koncert Ani Dąbrowskiej, artystki z absolutnego topu, która zaprezentuje swe największe przeboje na czele z ?Tego chciałam?, ?W głowie? czy ?Nigdy więcej nie tańcz ze mną?.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *