Siatkarki SMS KSZO piąte w Licealiadzie

Siatkarki SMS KSZO zajęły piąte miejsce na rozgrywanej w Wieliczce Licealiadzie, czyli szkolnych mistrzostwach Polski. Najpierw podopieczne Rafała Dytkowskiego i Iwony Kosiorowskiej przegrały z drużyną gospodyń 1:2 (22:25, 25:19, 21:23) i ekipą Kalisza 0:2 (23:25, 15:25) oraz pokonały Rumię 2:0 (25:23, 25:22). W ten sposób zajęły drugie miejsce w grupie. W spotkaniu o awans do finałowej czwórki po pasjonujący meczu uległy zespołowi MKS Dąbrowa 0:2 (21:25, 23:25), a w kolejnym dającym prawo gry o V miejsce pokonały drużynę z Malborka 2:0 (25:18, 25:18). W meczu o  miejscu nasz zespół pokonał Braniewo 2:1 (25:19, 22:25, 15:5).

Najlepszą atakującą turnieju została wybrana zawodniczka SMS KSZO, Oliwia Błaszczyk.

W Wieliczce nasza drużyna zagrała w składzie: Aneta Kasprowicz, Magdalena Surdy, Natalia Szymańska, Weronika Cuper, Maja Sobusiak, Natalia Zarosa, Anfisa Akulich, Kasia Kostucha, Wiktoria Rdzanek, Daria Chomicz, Zuzia Stachura, Anastazjia Bazyk, Katarzyna Gałczyńska.