„Wakacje z futbolem”, „Wakacje z szachami”

Klub Piłkarski KSZO 1929 informuje, że od 1 lipca na boisku bocznym Stadionu KSZO będą się odbywać zajęcia piłki nożnej w ramach corocznej akcji ?Wakacje z futbolem?.
Treningi będą przeznaczone dla dzieci urodzonych w latach 2008, 2009, 2010, 2011 i młodszych ? mieszkańców Gminy Ostrowiec Św., którzy spędzają tegoroczne wakacje w naszym mieście. Zajęcia przez okres wakacji będą się odbywać w każdy poniedziałek, środę i piątek w godz. 10-11.30.

-W ramach akacji przewidzieliśmy różnorodne formy zabaw z piłka (konkursy rzutów karnych, żonglerka głową, nogą, turnieje itp.) – mówi prezes, Maciej Kozicki. -Oprócz zajęć treningowych będą się odbywać warsztaty profilaktyczne, prowadzone przez pracowników ARL. Akcja ?Wakacje z futbolem? jest finansowana z budżetu Gminy Ostrowiec Świętokrzyski w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w ramach dotacji celowej udzielonej w 2019 roku.


Z kolei Stowarzyszenie Szachowe Hetman zaprasza na spotkania szachowe z ramach ?Wakacji z Szachami?. Bezpłatne zajęcia odbywać się będą w lipcu od poniedziałku do czwartku w PSP Nr 1 przy ulicy Trzeciaków 35 od godz. 10. Szczegółowe informacje pod nr tel. 604-962-690.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.