Piłkarze wracają z urlopów Ruszyła transferowa karuzela. Kto odchodzi, a kto przychodzi?

Najlepszy strzelec minionego sezonu w naszej piłkarskiej drużynie i z dorobkiem 15 goli trzeci zawodnik klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców IV grupy III ligi, 25-letni Michał Grunt, przechodzi do lubelskiego Motoru. Michał spędził w naszym pomarańczowo-czarnym klubie trzy sezony, w których rozegrał 78 meczów i zdobył 24 bramki.

Pomocnik KSZO Włodzimierz Puton przenosi się z kolei do puławskiej Wisły, gdzie gra także jego brat ? Krystian. Puton w minionym sezonie zdobył jednego gola w 29 rozegranych meczach.

Z KSZO żegna się także starachowiczanin, 20-letni Stanisław Sarwicki. Pomocnik w minionym sezonie był kontuzjowany, zagrał w 12 meczach i zdobył jedną bramkę.

Do Łysicy Bodzentyn przeniósł się kapitan drużyny Radosław Kardas, do ŁKS Łagów Filip Rogoziński, a Marcin Dynarek szuka klubu. Nie wiadomo, czy w KSZO będzie też grał bramkarz Dorian Frątczak, który jest testowany przez Garbarnię Kraków.

Jak się dowiedzieliśmy, umowy z klubem przedłużyło 15 zawodników, w tym Damian Mężyk, Daniel Dybiec, Dominik Cheba, Patryk Cheba, Maciej Miłek i Jakub Chrzanowski. Z wypożyczeń wrócili: Kacper Dereń z Kamiennej Brody oraz Piotr Kutera z Zawiszy Sienno. Na razie nową twarzą w drużynie jest Marcin Kaczmarek, który ostatnio z Olimpią Grudziądz awansował do I ligi. 

Na dniach powinniśmy poznać nowych zawodników w ekipie KSZO. Jak się dowiedzieliśmy, zawodnicy będą testowani w naszym klubie w dwóch turach ? 3 i 8 lipca. Tylko u nas możecie przeczytać, jakimi piłkarzami interesuje się nasz klub. Oto oni:

*Jan Dźwigała, syn byłego piłkarza i trenera Dariusza, 25-letni stoper, który miniony sezon spędził w trzecioligowej Victorii Sulejówek

*Kamil Uciński ? młodzieżowiec z Granatu Skarżysko, testowany już w KSZO w okresie zimowym

*Michał Brudnicki ? 22-letni bramkarz z szerokiej kadry ŁKS Łódź

*Emil Więcek ? defensywny pomocnik Broni Radom

*Tomasz Bartosiek ? skrzydłowy z Granatu Skarżysko

*Paweł Lipiec ? 25-letni bramkarz z ŁKS Łomża, wcześniej grał w Motorze Lublin

*Michał Kucharczyk ? napastnik z Pilicy Białobrzegi, wychowanek Radomiaka Radom

*Paweł Marchewka ? ofensywny pomocnik z Warty Działoszyn, który wcześniej występował w Rakowie Częstochowa

KSZO prowadzi także rozmowy z trzema, innymi piłkarzami. Na prośbę klubu i z oczywistych względów nie ujawniamy ich nazwisk.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Piłkarze wracają z urlopów Ruszyła transferowa karuzela. Kto odchodzi, a kto przychodzi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *