Sukces w Miami. Srebrny medal Nikoletty Sularz

Fitnesska Black&White Nikoletta Sularz zdobyła w minioną sobotę srebrny medal w Miami w zorganizowanym przez Międzynarodową Federację Kulturystyki i Fitness Grand Prix USA.
Nikoletta była jedyną startującą w tych prestiżowych zawodach zawodniczką z Europy.
-Był niesamowity stres, emocje, bo startowałam w najmocniej obsadzonej kategorii bikini wellness open z udziałem 13 zawodniczek – mówi Nikoletta. Złoty medal padł łupem Wenezuelki, Marii Rios. Brązowy krążek wywalczyła również Wenezuelka, Leumig de Brduo.
-Cieszę się, że w dość krótkim czasie udało nam się zbudować tak dobrą formę i z takim sukcesem zaliczyć występ w Miami ? podkreśla trener, Grzegorz Kępa.
Przypomnijmy, że Nikoletta tylko w ubiegłym roku zajęła 1 miejsce w Pucharze Świata. Została złotą medalistką Mistrzostw Europy Seniorek, srebrną medalista Mistrzostw Świata Juniorek i wreszcie mistrzynią Polski Seniorek i Juniorek w Wellness Fitness Open. Obecnie w światowym rankingu IFBB Nikoletta zajmuje drugie miejsce, za Włoszką Micaelą di Gennarro, a przed Czeszką Aikateriną Polymerou.
Wyjazd na zawody w Miami był możliwy dzięki dotacji przyznanej przez gminę Ostrowiec na 2019 rok.