Do Bałtowa znów zjadą motocykliści…

W dniach od 9 do 11 sierpnia w bałtowskiej Okręglicy odbędzie się już XII Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Moto Zauro Music. Organizatorzy, czyli ostrowiecki chapter Gremium MC znów przygotowali całą masę atrakcji. Na scenie zagrają m.in. ?Sztywny Pal Azji? oraz ?Łydka Grubasa?.
Jeszcze kilka sezonów temu zlot ?Moto Zauro Music? był jedną z wielu imprez odbywających się w Bałtowie, teraz jest jedną z nielicznych i mimo upływu lat nadal cieszącą się dużym uznaniem uczestników, którzy przybywają tutaj nie tylko z Polski.


– Wiemy, że w tym roku przyjadą do nas motocykliści z Ukrainy, Słowacji, Białorusi, a nawet Szwecji- mówi Michał ?Adi? Wójcik z Gremium MC. Próżno już chyba szukać mieść w gospodarstwach agroturystycznych w tym terminie, ale zapraszamy wszystkich na pole namiotowe, które specjalnie, jak co roku przygotujemy wszystkim zlotowiczom. Wielu zlotowiczów deklaruje, że będzie do nas przyjeżdżać do końca świata.
Organizatorzy, jak co roku przygotowali się pod względem muzyczny. Już w piątek 9 sierpnia po godz.21 na scenie zamelduje się ?Łydka Grubasa? mająca olbrzymią rzeszę fanów. Zaś w sobotę zaplanowano koncert legendy polskiej sceny muzycznej ?Sztywnego Palu Azji?.
– Bilety na koncert będzie można nabyć każdego dnia w kasie i będą kosztować na każdy z dni po 30 złotych- słyszymy.
Już tradycyjnie w sobotę zlotowicze uczestniczyć będą w Mszy Św. na Świętym Krzyżu, którą poprzedzi parada m.in. ulicami Ostrowca Świętokrzyskiego. Około 10.30 motocykliści przejadą ulicami: Bałtowską, Aleją Jana Pawła II i Żeromskiego.
W sobotę odbędą się też wybory Miss Mokrego Podkoszulka, a na zwyciężczynię czekać będzie wspaniały rower.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *