Na ten mecz czeka kibicowska brać! 7 września o godz. 17 ? piłkarskie święto w Ostrowcu

Już podczas styczniowej IV Ostrowieckiej Gali Sportu prezes KP KSZO 1929 Maciej Kozicki awizował, że nasz piłkarski klub chce 90-lecie KSZO uczcić meczem z zaprzyjaźnionym od lat Lechem Poznań. Nasi działacze dopięli już wszystko na ostatni guzik i w minioną sobotę poinformowali nas, że do tego wydarzenia piłkarskiego dojdzie 7 września o godz. 17.

Lechowi Poznań kibicują tysiące fanów piłki nożnej nad Kamienną. Poznański Kolejorz to siedmiokrotny mistrz Polski, pięciokrotny zdobywca Pucharu Polski, sześciokrotny zdobywca Superpucharu Polski, a także wielokrotny uczestnik rozgrywek o puchary europejskie.

Maciej Kozicki, prezes KP KSZO 1929: – Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało się ostatecznie dopiąć wszelkie sprawy formalne i organizacyjne i będziemy w naszym mieście gościć jedną z najlepszych drużyn piłkarskich w kraju ? mówi Maciej Kozicki, prezes KP KSZO 1929. ? Jestem przekonany, że będzie to prawdziwe piłkarskie święto w Ostrowcu Świętokrzyskim, na które już teraz zapraszam wszystkich sympatyków ostrowieckiego KSZO i zaprzyjaźnionego z nami już od blisko trzech dekad Kolejorza. Dołożymy wszelkich starań, by każdy gość odwiedzający nas z Poznania oraz całej Wielkopolski czuł się w Ostrowcu Świętokrzyskim doskonale.

Zarząd Klubu Piłkarskiego KSZO 1929 składa serdeczne podziękowania dla prezesa Lecha Poznań Karola Klimczaka oraz dyrektora sportowego Tomasza Rząsy za zaangażowanie i pomoc przy ustalaniu szczegółów organizacyjnych i logistycznych. Podziękowania również dla najwierniejszych sympatyków Kolejorza i KSZO, bo to także dzięki ich mocnemu wsparciu dojdzie do tego piłkarskiego święta.

Tomasz Rząsa, dyrektor sportowy Lecha Poznań: ? Historię Lecha Poznań tworzą jego piłkarze, trenerzy, pracownicy, ale przede wszystkim nasi kibice. Zdawaliśmy sobie sprawę z rangi wydarzenia, jakim są 90. urodziny KSZO i ile one znaczą dla sympatyków obu klubów. Kiedy pojawił się pomysł rozegrania towarzyskiego spotkania między naszymi drużynami, długo się nie zastanawialiśmy. Okoliczności sprzyjają, w pierwszy weekend września przypada przerwa na mecze reprezentacyjne i cieszymy się, że przyczynimy się do uświetnienia tych obchodów.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *