Przed meczem KSZO ?Avia. Spotkanie KSZO-Lech w cenie karnetu  

Bilety, karnety

Od soboty trwa sprzedaż karnetów na rundę jesienną piłkarskiego sezonu w IV grupie III ligi. Cena karnetu została skalkulowana na 80 zł i obejmuje dziewięć spotkań ligowych, które nasi piłkarze rozegrają w Ostrowcu. Co ciekawe, w cenie karnetu jest także wliczona wejściówka na mecz KSZO-Lech, który zostanie rozegrany 7 września w ramach 90-lecia klubu. Pamiętajmy, że aby dokonać zakupu karnetu należy posiadać ze sobą dowód tożsamości z numerem PESEL.

Przy okazji, chciałoby się, by w naszym mieście zapanowała taka moda na kupowanie karnetów, jaka zapanowała przed dwoma laty w łódzkim Widzewie. Przy wsparciu kibiców klub wydobył się z czeluści i gdyby nie kilka pechowych meczów w rundzie wiosennej, to z pewnością awansowałby do I ligi.

Inauguracyjny mecz z Avią Świdnik będzie imprezą niemasową. Oznacza to, że spotkanie obejrzy maksymalnie 999 osób. Zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletu, który na dwie godziny przed meczem będzie można nabyć w kasach klubowych w cenie 10 zł.

Ostatnie transfery

W minionym tygodniu nasz piłkarski KSZO przed inauguracją nowego sezonu sfinalizował dwa, kolejne transfery.

Kontrakt z KSZO podpisał 19-letni Patryk Rząsy, prywatnie syna Tomasza ? byłego reprezentacyjnego piłkarza, a obecnie dyrektora sportowego Lecha Poznań. Patryk po okresie juniorskiej gry w Lechu występował w rezerwach poznańskiej Lokomotywy i Sokole Pniewy. To wychowanek Bronowianki Kraków, który jako junior występował także w ekipie AP Profi Zielonki.

Kolejnym piłkarzem, który porozumiał się z pomarańczowo ?czarnym klubem jest Karol Worach. To mierzący 187 cm wzrostu, 24-letni piłkarz. Jako junior grywał w warszawskich klubach ? Polonii, Delcie, Agrykoli. Później był piłkarzem Mazura Karczew, Polonii Warszawa, Mszczonowianki Mszczonów, a ostatnio Ursusa Warszawa. Karol wykorzystał szansę na angaż w KSZO po udanych występach w spotkaniach sparingowych ze Zdrojem Busko i Stalą Kraśnik.

Nie wiadomo jednak, jak potoczą się losy trenującego z KSZO ukraińskiego piłkarza młodego pokolenia. Ilja Tymoszenko,bo i nim mowa, owszem nie miał problemów z uzyskaniem polskiej wizy pobytowej, ale teraz procedury dotyczące zatrudnienia go jako pracownika spoza Unii Europejskiej mogą sprawić, że tak naprawdę może być przydatny zespołowi dopiero za dwa miesiące. Jeśli formalności się przeciągną, to najprawdopodobniej klub, który musi wykazać, że zatrudnienie zawodnika jest niezbędne dla KSZO, zrezygnuje z jego usług, choć utrzymaniem zawodnika obiecał się zająć jeden z ostrowieckich biznesmenów.

Prezentacja naszego zespołu odbędzie się najprawdopodobniej 19 sierpnia podczas inauguracji rozgrywek Piłkarskiego Turnieju Ogrody 2019.

Nowi sponsorzy

Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne i finansowe, to KSZO 1929 pozyskał nowych sponsorów ? Radio Ostrowiec, City Taxi i Publimę.

Co słychać u rywala ze Świdnika?

W sobotę, na inaugurację sezonu w IV grupie III ligi, o godz. 17, podejmujemy przy Świętokrzyskiej Avię Świdnik. Świdniczanie w dotychczasowych meczach sparingowych zanotowali dwie porażki. Pokonali Chełmiankę Chełm 2:0, Podlasie Białą Podlaskę 6:0, Granit Bychawa 5:0, 3:0 z Victorią Sulejówek, a przegrali z Lewartem Lubartów 0:1 i Orlętami Radzyń Podlaski 2:3.

Avia przeprowadziła solidne transfery. I tak nowymi piłkarzami są: pozyskani z Soły Oświęcim Eryk Ceglarz i Bartosz Szelong, Bartłomiej Kukułowicz i Bartosz Mroczek z Górnika Łęczna. Do zespołu z Chełmianki powrócił także Damian Szpak.

Podlasie po wycofaniu się Soły
Wydział Gier Lubelskiego Związku Piłki Nożnej poinformował, że 7 sierpnia drużyna Klubu Sportowego Soła Oświęcim wycofała się z rozgrywek III ligi grupy IV.
Zgodnie z regulaminami postawiono, że zwolnione tym samym miejsce zajmie drużyna Miejskiego Klubu Sportowego Podlasie Biała Podlaska. która zajęła najwyższe miejsce spadkowe w rozgrywkach minionego sezonu.
Podlasie otrzymało prawo do przełożenia meczów trzech pierwszych kolejek, z którego skrzętnie skorzystało.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *