W 90. rocznicę powstania KSZO spotkają się podczas festynu na Gutwinie

Wiesława Poncza z domu Surowiecka, to była pływaczka KSZO. Adam Klepacz, to były waterpolista KSZO. Co ich łączy, oprócz przynależności klubowej, wielkiego szacunku i przywiązania do obchodzącego jubileusz 90-lecia KSZO?

To, że mieszkają za oceanem. Pani Wiesia w Ameryce na Florydzie, a pan Adam w Kanadzie. Oboje, korzystając z wakacyjnej obecności w rodzinnym Ostrowcu Świętokrzyskim, są też inicjatorami spotkania towarzyskiego przy kawie, na które zapraszają w najbliższą niedzielę, 11 sierpnia o godz. 14, na Gutwin.

Na spotkanie po latach Wiesława Surowiecka Poncza i Adam Klepacz, a także świetni przed laty nasi pływacy Józef Różalski i Zbigniew Gomuła zapraszają byłych pływaków, waterpolistów, pięściarzy, piłkarzy, lekkoatletów, piłkarzy ręcznych, judoków oraz przedstawicieli innych dyscyplin, którzy reprezentowali pomarańczowo-czarne barwy, słowem wszystkich, także przyjaciół i sympatyków KSZO, którym pamięć o naszym klubie jest szczególnie bliska. Mają nadzieję, że będzie to pełen radości i wspomnień dzień, który pozwoli powrócić im do czasów, kiedy razem trenowali i startowali z legitymacją sportowca wielkiego KSZO.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “W 90. rocznicę powstania KSZO spotkają się podczas festynu na Gutwinie

  • 8 sierpnia 2019 at 15:36
    Permalink

    Takie historyczne i sentymentalne spotkanie powinno odbyć się na terenie klubu KSZO a nie gdzieś indziej,z całym szacunkiem do Gutwina. Przecież nowa hala przy Świętokrzyskiej idealnie nadaje się na takie spotkania i poniekąd po to powstała żeby kibice KSZO mieli komfortowe warunki obserwowania tak meczów jak i innych imprez.
    Czy Ostrowiec nie potrafi profesjonalnie podejść do swoich mieszkańców,w tym przypadku,do zasłużonych dla miasta sportowców ??!!!

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *