Przed meczem KSZO-Lech. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie 6600 kibiców!

-Informowaliśmy już, że z zakupionym karnetem kibice wejdą na mecz KSZO ? Lech, a ile będą kosztowały pojedyncze wejściówki?
-Tylko 10 zł i mają się już pojawić w kasach naszego klubu w przyszłym tygodniu. O tym, w których godzinach będą sprzedawane, podamy w oddzielnym komunikacie ? mówi prezes KP KSZO 1929, Maciej Kozicki.
-Oczywiście, mecz będzie organizowany jako impreza masowa?
-Jak najbardziej. Wniosek w tej kwestii złożyliśmy, proponując wyłączenie z użytkowania jedynie sektorów zajmowanych przez kibiców drużyn przyjezdnych. W sumie na meczu przyjaźni KSZO ? Lech będziemy mogli gościć 6600 fanów piłki nożnej. Jestem niezmiernie ciekawy, ile faktycznie kibiców pojawi się 7 września na stadionie naszego klubu.
-Jak ocenia prezes początek ligowych zmagań?
-Chcąc więcej ugrać w tym sezonie, niż w poprzednim, a tego wszyscy pragniemy, to takie mecze, jak te w Nowym Targu musimy wygrywać, a tymczasem przespaliśmy I połowę, a w II zabrakło skuteczności, by zmienić wynik. Myślę, że z tej porażki jak najszybciej wszyscy w klubie powinniśmy wyciągnąć wnioski. Z kolei w meczu z Wólczanką zabrakło skuteczności w grze ofensywnej.
-Dziękuję za rozmowę.

Print Friendly, PDF & Email

2 thoughts on “Przed meczem KSZO-Lech. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie 6600 kibiców!

 • 20/08/2019 at 18:29
  Permalink

  6600? Kpina. Jak na stadion wchodziło 13tys. Chętnych na pewno będzie wiecej

  Reply
  • 20/08/2019 at 22:00
   Permalink

   Chodziło, ale na stary stadion przed modernizacją i to 20 lat temu, ówczas Ostrowiec liczył 80 tys mieszkańców.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *