Sześć goli piłkarzy KSZO w sparingu z Łysicą. Bilety na mecz z Lechem od piątku w sprzedaży

Piłkarze KSZO przed sobotnim meczem ligowym z Białej Podlaskiej z Podlasiem rozegrali sparingowe spotkanie z czwartoligową Łysicą Bodzentyn. Podopieczni trenera Marcina Wróbla wygrali 6:0 (1:0), po golach Bartłomieja Smuczyńskiego, Damiana Nogaja, Patryka Rząsy, Marcina Kaczmarka z rzutu karnego, Tomasza Chałasa i Tomasza Persony z rzutu karnego.

KSZO zagrał w składzie: Pietrasik – Łokieć, Dereń, Worach, – Kaczmarek, Imiołek, Mąka, Rząsa, Nogaj – Smuczyński, Chałas. Na zmiany weszli Persona, Kutera, Mateusz Wróbel, Bełczowski.

Tymczasem już od piątku, 23 sierpnia, rozpocznie się sprzedać biletów na mecz  towarzyski z okazji 90-lecia KSZO z zaprzyjaźnionym Lechem Poznań. Mecz zaplanowano, przypomnijmy, na 7 września – godz. 17. Jak nas poinformowano, bilety w cenie 10zł  będzie można nabywać w siedzibie klubu lub kasie w godz. 10-15. Wstęp wolny przysługuje dzieciom do 12 roku życia oraz osobom ze znacznym stopniem niepełnosprawności (należy pobrać bilet bezpłatny). Bezpłatny wstęp przysługuje również osobom, które zakupiły karnet na rundę jesienną sezonu 2019/2020. Mecz, jak już informowaliśmy, będzie rozgrywany w ramach imprezy masowej, toteż przy zakupie biletu należy posiadać ze sobą dokument tożsamości z numerem PESEL.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *