E-sportowy turniej coraz bardziej okazały (zdjęcia)

Z roku na rok coraz bardziej profesjonalnie i okazalej wygląda Bewitched Gaming Ostrowiec to cykliczne wydarzenie e- sportowe w Ostrowcu Świętokrzyskim, przyciągające wielu fanatyków, graczy i miłośników sportów elektronicznych. Tym razem imprezę rozgrywaną na hali Sportowo-Widowiskowej KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim współorganizuje Gmina Ostrowiec Świętokrzyski pod patronatem prezydenta Jarosława Górczyńskiego.

-Podczas trzeciej edycji imprezy postawiliśmy na trzy tytuły ?League of Legends?, ?Counter-Strike: Global Offensive? oraz ?FIFA 19?- mówi Maciej Jabłoński, organizator Bewitched Gaming Ostrowiec. Łącznie do ścisłych finałów, które poprzedziły eliminacje dotarło ponad stu zawodników z całego kraju.

Na zawodników rywalizujących w ?Counter-Strike: Global Offensive? czekała w Ostrowcu Świętokrzyskim profesjonalna scena, która dotarła z Poznania, a do tej pory obsługiwała podobne zawody europejskiego formatu, a także pula nagród o wysokości 10 tysięcy złotych netto.

– Obecnie Bewitched Gaming Ostrowiec dołączył do grona najbardziej rozpoznawalnych imprez ?lanowych? jeśli chodzi o e-sport w Polsce skierowanych dla zawodników półamatorskich i zawodowych- mówi Maciej Jabłoński.

W trakcie imprezy każdy zwiedzający miał możliwość zagrania na profesjonalnym sprzęcie gamingowym w najnowsze produkcje przygotowane przez wystawców. Na hali KSZO znaleźliśmy m.in. strefę relaksu TP-Link, strefę FIFA 19 przygotowaną przez Forge of Gamers oraz strefę Ballistix. Na wszystkich chętnych czekały ciekawe konkursy, w których można wygrać świetne nagrody, w tym sprzęt gamingowy.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *