Fatalny przepust

W dniu 26 sierpnia 2019 r., ok. godz. 13, w Podszkodziu na drodze nr 751, samochód osobowy marki Ford Focus zjechał do rowu i uderzył w przepust drogowy.

Jak poinformowali strażacy, pojazdem podróżowało 3 osoby: mężczyzna, kobieta i roczne dziecko. Kobieta opuściła pojazd wraz z dzieckiem o własnych siłach i nie zgłaszała żadnych dolegliwości, natomiast mężczyzna przytomny znajdował się w pojeździe.

W akcji ratowniczej brało udział 5 samochodów ratowniczo -gaśniczych ? 12 strażaków. Ich działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oznakowaniu terenu działań, odłączeniu akumulatora. Równocześnie wspólnie z Zespołem Ratownictwa Medycznego ewakuowano kierowcę do karetki. Wszystkie trzy osoby zostały zabrane do szpitala.

Jak informowaliśmy, w dniu 23 sierpnia 2019 r., w Miłkowie, zginęły cztery osoby, a piąta została ranna, po tym jak volkswagen golf wypadł z toru jazdy i uderzył w betonowy przepust. Tym razem jadący fokusem mieli dużo więcej szczęścia. Oczywiście to nie przepust był winien tego, co wydarzyło się na drodze, ale nie ulega wątpliwości, że betonowe przepusty stanowią poważne zagrożenie dla uczestników wypadków czy kolizji drogowych.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.