Ręczniki jako prezent?

Wiele osób zastanawia się, czy podarowanie bliskim ręczników w prezencie to dobre rozwiązanie, a jeśli tak, to jaki produkt wybrać, aby obdarowane osoby były naprawę zadowolone z upominku. Tekstylia codziennego użytku to bardzo uniwersalne i praktyczne prezenty, które zawsze będą przydatne, jednak warto dobrać je na upominek zarówno pod względem atrakcyjności, jak i przeznaczenia.

Ręczniki Lublin – bawełniane czy bambusowe?

Zarówno bawełna, jak i włókna bambusowe doskonale sprawdzają się w roli ręczników. Doskonale chłoną wodę, są miękkie i przyjemne w dotyku, a także trwałe i odporne na wielokrotne pranie. Dostępne są w wielu odsłonach kolorystycznych i wariantach wzorniczych. Jeśli szukamy produktu uniwersalnego, wybierajmy zatem tekstylia z naturalnej bawełny, która jest hipoalergiczna i nie podrażnia skóry. Jeżeli jednak nasz prezent dedykowany jest na przykład noworodkowi lub niemowlęciu, warto zdecydować się na wyjątkowo delikatny i puszysty ręcznik bambusowy, który ma także właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. 

Ręczniki na prezent – komplet czy dobór indywidualny?

Wybierając ręczniki na prezent pojedynczo, mamy pełną kontrolę nad ich rozmiarem, kolorem oraz wzornictwem. Możemy połączyć produkty bawełniane z bambusowymi i tworzyć indywidualne komplety, jednak problemem pozostaje ich atrakcyjny wizualnie dobór oraz estetyczne opakowanie prezentowe. Bezpiecznym i bardzo wygodnym rozwiązaniem są natomiast gotowe zestawy, złożone zazwyczaj z różnej wielkości ręczników z takim samym motywem lub w identycznym kolorze. Gotowe komplety składają się najczęściej z 2, 3, a nawet 6 produktów, zapakowanych w eleganckie pudełko. Co więcej, nierzadko dostępne są w wariantach zarówno uniwersalnych, jak i dedykowanych z wyszyciami okazjonalnymi, na przykład na ślub czy Dzień Matki. Taka personalizacja dodatkowo podnosi atrakcyjność prezentu.

Zestaw nowych ręczników to prezent, który nigdy nie wyjdzie z mody. Wybierając go, starajmy się jednak dopasować rodzaj produktu do potrzeb i oczekiwań ich przyszłego użytkownika.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *