Siatkarki KSZO rozpoczynają sparingi. W sobotę zapraszają na mecz z AZS Politechniką Gliwice

Siatkarki zwiedziły Krzemionki i JuraPark

W środowe popołudnie siatkarki KSZO nie trenowały. Odbyły za to integracyjny wyjazd, podczas którego zwiedziły Krzemionki, a później korzystały z licznych atrakcji JuraParku. Nasze panie były pod wrażeniem podziemnej trasy w neolitycznej kopalni Krzemionek, a w Bałtowie najwięcej przyjemności obok zwiedzania parku, mini zoo, kina 5D, sprawiła im karuzela łańcuchowa. Dzień wrażeń zakończyły kolacją w restauracji „Ptaszek w Klatce”. Czyż można się dziwić, że w zespole panuje dobra atmosfera?
Karolina Szczygieł kapitanem, Erica Salanciova skarbnikiem
Wiadomo, że kapitanem KSZO jest Olga Pavlikovskaya, która obecnie gra w reprezentacji Białorusi na mistrzostwach Europy. Podczas wspomnianej kolacji w „Ptaszku w Klatce” wybrano za to grającą kapitan zespołu. W demokratycznym, tajnym głosowaniu została nią nasza rozgrywająca, Karolina Szczygieł. Na skarbnika wybrano natomiast Erica Salanciovą. Obie podziękowały za zaufanie zespołu. Wraz z Olgą będą tworzyły radę drużyny.
Wspierają nasz zespół

Firma Handlowo Usługowa ELEKTROMECHANIKA Antoni Kołbuc przedłużyła współpracę z KSZO Ostrowiec. Logotypy marki pojawią się na bandach reklamowych w hali oraz na wszelkich materiałach poligraficznych.
-Bardzo cieszymy się z przedłużenia umowy. Obie strony były bardzo zadowolone z dotychczasowej współpracy, co przyczyniło się do prolongowania umowy. Jesteśmy pewni, że w nadchodzącym sezonie korzyści wynikające ze wzajemnej kooperacji z obu stron będą jeszcze większe. Zachęcamy kolejnych lokalnych partnerów do współpracy z naszym klubem, gdyż posiadamy szeroki wachlarz możliwości reklamowych – mówi Dawid Ogórek, dyrektor klubu.
Firma FHU ELEKTROMECHANIKA powstała w 1984 roku. Zajmuje się zaopatrzeniem przemysłu i rzemiosła w elektronarzędzia wielu uznanych marek. W swojej ofercie posiada narzędzia ręczne, materiały spawalnicze i ścierne. Firma świadczy usługi w zakresie naprawy elektronarzędzi wszystkich marek, przezwajania silników. Posiada także wypożyczalnię elektronarzędzi.
Do grona partnerów siatkarskiego KSZO Ostrowiec dołączyła nowa firma – Restauracja „Ptaszek w Klatce”. Restauracja to urokliwe i nowe miejsce zlokalizowane centralnej części Ostrowca Świętokrzyskiego. Na miejscu do dyspozycji gości przygotowano ponad 600 metrów kwadratowych powierzchni. To miejsce pełne zagadkowej przestrzeni o zróżnicowanej wielkości, podzielonej na część restauracyjną na parterze i salę klubową na piętrze, gdzie po pełnym dniu zajęć goście restauracji mogą spędzić czas w przyjemnej atmosferze i zrelaksować się przy profesjonalnych stołach bilardowych. Do dyspozycji gości są dwie wydzielone sale. Jest także część restauracyjna, gdzie można zorganizować imprezy zamknięte. W restauracji będą odbywać się imprezy okolicznościowe naszej drużyny, tj. wigilia, spotkanie wielkanocne i różne tego typu eventy.
Czas na sparingi – w sobotę zapraszamy na mecz z AZS Politechniką Gliwice

W minionym tygodniu nasze siatkarki trenowały w hali LO Nr III. Już w najbliższą sobotę, 31 sierpnia o godz. 16 w ostrowieckiej hali w meczu kontrolnym zmierzą się z AZS Politechniką Gliwice. Po tym meczu będziemy wiedzieć więcej na co stać nasz zespół.
W pierwszy weekend września, czyli w dniach od 7 do 8, nasze siatkarki wezmą udział w turnieju w Mielcu, w którym zmierzą się ze Stalą Mielec, UKS Jedynką Tarnów, 7R Solną Wieliczką i Karpatami Krosno.
W następny weekend, w dniach od 14 do 15 września, KSZO zorganizuje coroczny turniej towarzyski we własnej hali. Do Ostrowca przyjadą cztery drużyny, m.in. Sparta Warszawa i Joker Świecie. Trwają poszukiwania czwartego zespołu. Na tydzień przed inauguracją rozgrywek w I lidze podopieczne trenera Łukasza Marciniaka rozegrają ostatnie spotkanie kontrolne.
Przypomnijmy, że start I ligi wyznaczono na 28 września. Ostrowczanki zagrają wtedy u siebie z SMS PZPS I Szczyrk.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *