Dwa noże, podskoki i mowa do plakatu

Nietypowy charakter miało zdarzenie oraz interwencja, jaką w dniu 4 września, ok. godz. 17, podjęli ostrowieccy policjanci na terenie jednej z galerii w Ostrowcu Świętokrzyskim.
-Z relacji zgłaszającego wynikało, że na terenie obiektu handlowego znajduje się mężczyzna, którego zachowanie jest dziwne –mówi aspirant Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mężczyzna ten miał mówić nie tylko sam do siebie, ale i do plakatów wiszących wewnątrz galerii. Wyglądało na to, że człowiek ten jest pobudzony. Miał on zakupić dwa noże w jednym z punktów handlowych. Następnie idąc w kierunku sklepu z elektroniką, podskakiwał oraz wymachiwał zakupionymi wcześniej nożami. Wewnątrz sklepu również zachowywał się dziwnie. Znowu mówił sam do siebie, a także do plakatu znanego piłkarza. Po wyjściu stamtąd udał się do kolejnego punktu handlowego, a wychodząc został zauważony przez patrol policji. Na widok policjantów człowiek ten znów zachowywał się agresywnie. Nawet znieważył funkcjonariuszy.
Mężczyzna z nożami został zatrzymany i przewieziony na komendę policji. W toku prowadzonych z nim czynności nie chciał podać swoich danych osobowych. Zachowywał się w sposób irracjonalny. Decyzją lekarza został zabrany na oddział szpitalny na obserwację.
Przebywa teraz pod fachową opieką medyczną. Już wiadomo, że sprawcą całego zamieszania był 32-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego.

Print Friendly, PDF & Email

2 thoughts on “Dwa noże, podskoki i mowa do plakatu

 • 5 września 2019 at 10:36
  Permalink

  Brawo za czujność dla zgłaszających

  Reply
 • 6 września 2019 at 16:34
  Permalink

  Czy sprzedawca noży nie widział że coś nie tak..? Czemu zostało mu to sprzedane ..

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *