Dwa noże, podskoki i mowa do plakatu

Nietypowy charakter miało zdarzenie oraz interwencja, jaką w dniu 4 września, ok. godz. 17, podjęli ostrowieccy policjanci na terenie jednej z galerii w Ostrowcu Świętokrzyskim.
-Z relacji zgłaszającego wynikało, że na terenie obiektu handlowego znajduje się mężczyzna, którego zachowanie jest dziwne –mówi aspirant Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mężczyzna ten miał mówić nie tylko sam do siebie, ale i do plakatów wiszących wewnątrz galerii. Wyglądało na to, że człowiek ten jest pobudzony. Miał on zakupić dwa noże w jednym z punktów handlowych. Następnie idąc w kierunku sklepu z elektroniką, podskakiwał oraz wymachiwał zakupionymi wcześniej nożami. Wewnątrz sklepu również zachowywał się dziwnie. Znowu mówił sam do siebie, a także do plakatu znanego piłkarza. Po wyjściu stamtąd udał się do kolejnego punktu handlowego, a wychodząc został zauważony przez patrol policji. Na widok policjantów człowiek ten znów zachowywał się agresywnie. Nawet znieważył funkcjonariuszy.
Mężczyzna z nożami został zatrzymany i przewieziony na komendę policji. W toku prowadzonych z nim czynności nie chciał podać swoich danych osobowych. Zachowywał się w sposób irracjonalny. Decyzją lekarza został zabrany na oddział szpitalny na obserwację.
Przebywa teraz pod fachową opieką medyczną. Już wiadomo, że sprawcą całego zamieszania był 32-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego.

Print Friendly, PDF & Email

2 thoughts on “Dwa noże, podskoki i mowa do plakatu

 • 5 września 2019 at 10:36
  Permalink

  Brawo za czujność dla zgłaszających

  Reply
 • 6 września 2019 at 16:34
  Permalink

  Czy sprzedawca noży nie widział że coś nie tak..? Czemu zostało mu to sprzedane ..

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *