W Puławach zdobycz punktowa piłkarzy KSZO

III liga piłkarska. Grupa IV. *Wisła Puławy ? KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:1 (1:0). 

1:0 – Łukasz Kacprzycki, 25 min.

1:1 – Jakub Chrzanowski, 87 min.

Wisła: Socha ? Barański, Kiczuk, Rogala, Wolanin, Kobiałka, Skałecki, Zuber (75.Zmorzyński), Kacprzycki (83.Szczotka), K.Puton, Wojczuk (66.Stanisławski). Trener: Jacek Magnuszewski.

KSZO: Lipiec ? D.Cheba, Mężyk, Worach, Ziółkowski (40.Burzyński) – Kaczmarek (70.Chrzanowski), Miłek (56.Rząsa), Imiołek, Mąka (76.Smuczyński), Persona – Chałas (80.Nogaj). Trener: Słąwomir Majak.

Żółte kartki: Kacprzycki ? Mąka.

Sędziował: Tomasz Tatarzyński (Kraków).

Nasz zespół wywiózł z Puław cenny punkt. Na początku meczu przewaga należała do miejscowych. Udokumentowali ją golem, który padł po akcji Krystiana Putona. Piłkę otrzymał Łukasz Kacprzycki i z bliska wpakował piłkę do siatki naszej bramki. Wisła objęła w ten sposób prowadzenie.

Po zmianie stron, wciąż optyczną przewagę mieli miejscowi, ale KSZO cały czas dążył do wyrównania. Na szczęście niezłe sytuacje podbramkowe w samej końcówce spotkania zmarnowali Barański i Stanisławski. Dobrze w kolejnym meczu bronił Paweł Lipiec, który wcześniej obronił strzały Kacprzyckiego i Wojczuka. W 61 min. mogło być już 1:1. Szkoda, że Jan Imiołek nie wykorzystał sytuacji sam na sam z puławskim golkiperem. Na trzy minuty przed końcowym gwizdkiem pomarańczowo-czarni osiągnęli cel i doprowadzili do remisu. Stało się to po celnym trafieniu Jakuba Chrzanowskiego. Nasz napastnik wykorzystał dośrodkowanie i błąd ustawienia puławskiej defensywy.

KSZO odniósł więc cenny remis w wyjazdowym meczu z czołowym zespołem naszej grupy III ligi i teraz czeka na piątkowy mecz z Siarką Tarnobrzeg. 

W pozostałych sobotnich meczach:

*Chełmianka Chełm – Podhale Nowy Targ 1:1 (0:1)

*Jutrzenka Giebułtów ? Stal Kraśnik 1:1 (0:0)

*Siarka Tarnobrzeg ? Wisłoka Dębica 1:1 (0:0)

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *