Jest kolejny inwestor. Co to za firma?

Wszystko wskazuje na to, że firma logistyczno-magazynowa z branży motoryzacyjnej będzie trzecim inwestorem na gminnych działkach w kompleksie przy ulicy Bałtowskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim.
W piątek odbył się przetarg na działki o łącznej powierzchni 1,0601 ha. Według naszych ustaleń przystąpiły do niego dwa podmioty, ale w wyniku licytacji wyższą kwotę zaoferowała logistyczna firma. Po uprawomocnieniu się wyników niebawem powinniśmy poznać nazwę podmiotu, który wybuduje halę z obiektem biurowym.
Będzie to firma numer trzy, po tym jak Elkom Trade SA oraz “IZOTERM” Mariusz Wałek Sp. J. zdecydowały się na lokalizację swego biznesu w Ostrowieckim Kompleksie Inwestycyjnym. Przypomnijmy, że tereny w kompleksie inwestycyjnym przy ulicy Bałtowskiej mają wiele zalet: nieograniczony dostęp do zasobów wody i energii elektrycznej, bliskość bocznicy kolejowej, brak sąsiedztwa zabudowy mieszkaniowej, bardzo dobra budowa geologiczna terenu, Specjalna Strefa Ekonomiczna Podstrefa Ostrowiec Świętokrzyski, korzystny podział geodezyjny gwarantujący inwestorom zagospodarowanie działek, możliwość powiększenia obszaru o sąsiadujące tereny o pow. 9 ha, 10 ha i 24 ha.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Jest kolejny inwestor. Co to za firma?

  • 18 września 2019 at 09:58
    Permalink

    Dwa podmioty????? Tyle działek jest wolnych…. Dlaczego nie ogłoszono przetargu na dwie działki?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *