Jest kolejny inwestor. Co to za firma?

Wszystko wskazuje na to, że firma logistyczno-magazynowa z branży motoryzacyjnej będzie trzecim inwestorem na gminnych działkach w kompleksie przy ulicy Bałtowskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim.
W piątek odbył się przetarg na działki o łącznej powierzchni 1,0601 ha. Według naszych ustaleń przystąpiły do niego dwa podmioty, ale w wyniku licytacji wyższą kwotę zaoferowała logistyczna firma. Po uprawomocnieniu się wyników niebawem powinniśmy poznać nazwę podmiotu, który wybuduje halę z obiektem biurowym.
Będzie to firma numer trzy, po tym jak Elkom Trade SA oraz ?IZOTERM? Mariusz Wałek Sp. J. zdecydowały się na lokalizację swego biznesu w Ostrowieckim Kompleksie Inwestycyjnym. Przypomnijmy, że tereny w kompleksie inwestycyjnym przy ulicy Bałtowskiej mają wiele zalet: nieograniczony dostęp do zasobów wody i energii elektrycznej, bliskość bocznicy kolejowej, brak sąsiedztwa zabudowy mieszkaniowej, bardzo dobra budowa geologiczna terenu, Specjalna Strefa Ekonomiczna Podstrefa Ostrowiec Świętokrzyski, korzystny podział geodezyjny gwarantujący inwestorom zagospodarowanie działek, możliwość powiększenia obszaru o sąsiadujące tereny o pow. 9 ha, 10 ha i 24 ha.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Jest kolejny inwestor. Co to za firma?

  • 18 września 2019 at 09:58
    Permalink

    Dwa podmioty????? Tyle działek jest wolnych…. Dlaczego nie ogłoszono przetargu na dwie działki?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *