Zobacz ?Aferę fryzjera? z Ostrowca już dziś!

W minioną sobotę, 21 września br., na antenie TVN Style miał premierę trzeci odcinek nowego sezonu programu ?Afera fryzjera?, tym razem zarejestrowany w maju w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Powtórki odcinka zaplanowano na dziś tj. poniedziałek, 23 września – 20:10, środę, 25 września – 23:45 oraz czwartek, 26 września – 14:35. 
Jak czytamy w opisie odcinka kolejna ?Afera fryzjera? rozegra się w zakładzie fryzjerskim ?Od Nowa? w Ostrowcu Świętokrzyskim. Tamtejszy salon współprowadzą Monika i Milena, które o fryzjerstwie nie mają zielonego pojęcia. Właścicielki zatrudniają trzy fryzjerki. Personel niekoniecznie czują się pewne w swoim fachu. Ewelina miewa problemy z koloryzacją, Monika wstydzi się mężczyzn i w związku z tym nie strzyże ich, natomiast Joanna nie lubi modelować włosów. W tym salonie ewidentnie brakuje profesjonalnego podejścia do pracy.
Maciej Maniewski dokładnie sprawdzi umiejętności fryzjerek i oceni ich warsztat. Oprócz tego przeprowadzi poważną rozmowę z właścicielkami salonu. Kobiety twierdzą, że robią wszystko co w ich mocy, aby salon nieustannie się rozwijał. Czy dzięki szkoleniom i radom Maćka Maniewskiego biznes stanie na nogi?
– W salonach fryzjerskich w Polsce niestety nie jest najlepiej- mówił nam przed kilkoma miesiącami na planie Maciej Maniewski. Przeważnie jest tak, że w miejscowości jest jeden, dwa dobre salony fryzjerskie, a to stanowczo za mało. W Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie mamy blisko 70 tysięcy mieszkańców, winno być 70 salonów, ale dobrych, które mają po kilkuset klientów. Nie jest to łatwe, ale wykonalne, bo do moich salonów w Warszawie, czy Krakowie przychodzi po tysiąc osób.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *