Inauguracyjny mecz siatkarek przełożony. KSZO S.A. uzupełnia wniosek licencyjny

Zaplanowany na 28 sierpnia inauguracyjny mecz siatkarek KSZO z SMS PZPS Szczyrk odbędzie się w innym terminie. Jak się okazało, Komisji Licencyjna Polskiego Związku Piłki Siatkowej zwróciła się do KSZO o dostarczenia dodatkowych dokumentów. Klub otrzymał czas na ich uzupełnienie. Zwrócił się jednocześnie do ligowych rywali z SMS z prośbą o przełożenie meczu.
? Wystąpiliśmy do dyrektora SMS-u Szczyrk o przełożenie meczu, który pierwotnie miał odbyć się w najbliższą sobotę. Otrzymaliśmy dodatkowy tydzień od komisji licencyjnej PZPS na przedłożenie kompletu dokumentów potrzebnych do uzyskania licencji na grę w 1. Lidze Siatkówki Kobiet. Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość zarówno drużynie SMS-u Szczyrk jak i PZPS-owi za przychylenie się do naszej prośby. Wyrażamy głębokie nadzieje, że po skompletowaniu wszystkich dokumentów wystartujemy w rozgrywkach ? mówi Dawid Ogórek, dyrektor klubu KSZO S.A.

Print Friendly, PDF & Email

2 thoughts on “Inauguracyjny mecz siatkarek przełożony. KSZO S.A. uzupełnia wniosek licencyjny

 • 25 września 2019 at 23:45
  Permalink

  news cos w stylu Powislanka Ruda Bodzechowska !!!
  klub skompletowany ludzie pracuja od 1.08 …
  Zenada
  Ostrowiec Sw to duze miasto z tradycjami sportowymi
  ogarnijcie sie wlodarze tego miasta KSZO siatkowka to klub miejski i trzeba na niego lozyc z kasy miasta i tak bedzie przez nastepne lata Kazdy Biznesmen w krego naszego klubu niestety nie jest Filantropem

  Reply
 • 26 września 2019 at 07:40
  Permalink

  Co do tej pory robiła cała ekipa prezes i zarząd kolejny rok zaczyna się kolejną nieudolnością

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *