Wygrana piłkarzy w Klimontowie i awans do następnego etapu Okręgowego Pucharu Polski

Okręgowy Puchar Polski. IV runda. *Klimontowianka Klimontów (liga okręgowa) – KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (0:2).

0:1 – Jakub Chrzanowski, 19 min.

0:2 – Jakub Chrzanowski, 38 min.

0:3 – Jakub Kapsa, 61 min.

KSZO: Pietrasik – Łokieć, Miłek, Worach  (46.Mężyk), Ziółkowski – Nogaj (61.Mateusz Wróbel), Kutera (46.Burzyński), Mąka, Kapsa – Szymański (46.Bełczowski), Chrzanowski (46.Rząsa). Trener: Sławomir Majak.

Żółte kartki: Chrzanowski, Burzyński.

Nasi trzecioligowcy nie mieli problemów z pokonaniem występującej w lidze okręgowej Klimontowianki i tym samym uzyskaniem awansu do 1/8 finału Okręgowego Pucharu Polski.

Już po pierwszej połowie nasz zespół prowadził po dwóch golach Jakuba Chrzanowskiego. Pierwszego nasz napastnik zdobył celnie główkując po dośrodkowaniu Jakuba Kapsy, a drugiego po strzale oddanym… pietą.

Mecz został przesądzony po kwadransie drugiej połowy, kiedy to Jakub Kapsa zmienił rzut karny na trzeciego gola.

Trener Sławomir Majak w spotkaniu w Klimontowie dał szansę gry zmiennikom. Po przerwie dokonał aż czterech zmian w składzie, oszczędzając piłkarzy przed sobotnim meczem o ligowe punkty w Dębicy z Wisłoką.