Na pomoc Roksanie

Roksana ma 26 lat. Przed dwoma laty urodziła śliczną córeczkę. Będąc w ciąży zachorowała na złośliwy nowotwór piersi. Szczęśliwie Roksana zdołała donosić ciążę i urodziła śliczną córeczkę.
Młoda mama przeszła chemioterapię i radioterapię oraz prawostronną mastektomię. Większość czasu musi spędzać w szpitalu, na badaniach, chemii. Córeczka Roksany bardzo tęskni za swoją mamą… Nie może się z Nią bawić nawet wtedy, gdy mama jest w domu, gdyż Roksana jest bardzo wycieńczona chorobą i agresywnym leczeniem.
Niestety, ostatnie badania wykazały progresję… Rak zaatakował ze zdwojoną siłą. Wyniki badań wykazały przerzuty do wątroby i opon mózgowych… Profesor, u którego leczy się Roksana, zlecił immunoterapię, która niestety jest nierefundowana przez NFZ. Są to wlewy immunologiczne, dzięki którym
organizm lepiej walczy z tą okropną chorobą. Tygodniowy koszt nierefundowanego leczenia Roksany to około 5 tys. złotych. Do tego dochodzą suplementy diety, które również nie są refundowane przez NFZ.
Roksana bardzo chce żyć. Ma dla kogo. Musimy pomóc Roksanie, aby okrutna choroba, jaką jest rak, nie rozdzielił jej z córeczką, aby Roksana mogła opiekować się swoim maleństwem jak każda kochająca mama. Pomoc w leczeniu dla Roksany prowadzi Fundacja ?Bo w Nas Jest Moc?.
Tak więc jeśli ktoś zechciałby wesprzeć Roksanę w tej trudnej walce, może zrobić to na stronie Fundacji www.bownasjestmoc.pl, przez portal www.pomagam.pl/fundacjadlaroksany lub dokonując przelew tradycyjny na konto Fundacji:

Fundacja Bo w nas jest moc, ul. Żurawinowa 2, 27-400 Ostrowiec Św..
Numer subkonta w Pekao S.A.: 93 1240 5035 1111 0010 9128 4276 IBAN: PL, SWIFT: PKOP PL PW tytułem Roksana Niedbała darowizna.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Na pomoc Roksanie

  • 21 października 2019 at 21:46
    Permalink

    Potworny rak, złego choroba nie weźmie tylko mloda mame

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.