Akcja urodzinowa w Centrum Zdrowia Dziecka

Mały Oskarek Kubicki, który cierpi na glejaka pnia mózgu obchodził swoje 6 urodziny. Z tej okazji Fundacja ?Bo w nas jest moc? zorganizowała przeprowadzoną na szeroką skalę akcję ?Urodzinowa kartka dla Oskarka Kubickiego?. Akcja, nagłośniona na portalach społecznościowych, spotkała się z szerokim odzewem. Do dnia urodzin chłopca, na adres fundacji oraz do rąk własnych organizatorów akcji Justyny i Tomasza Marynowskich napłynęły setki pięknych karteczek urodzinowych oraz drobnych upominków dla chorego Oskarka.


W akcję pisania kartek włączyły się dzieci wraz ze swoimi nauczycielami z wielu szkół, nie tylko ostrowieckich, ale także gmin ościennych. Kartki i upominki dla Oskarka napływały również z innych miast Polski, a nawet z zagranicy.
Oskarek swoje urodziny obchodził w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdzie przechodził radioterapię. Fundacja ?Bo w nas jest moc? zrobiła chłopcu niespodziankę, przywożąc mu do szpitala wszystkie nadesłane kartki i upominki oraz spełniając jego marzenie o torcie w kształcie ulubionego bajkowego bohatera SpongeBoba. Niespodzianka sprawiła Oskarkowi dużo radości, a tortem zostały poczęstowane również inne dzieci z oddziału onkologicznego.
Fundacja ?Bo w nas jest moc? pragnie serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy nadsyłając karteczki i upominki urodzinowe, przyczynili się do tego, iż na buzi chorego Oskarka pojawił się uśmiech, a dzień urodzin, choć na onkologicznym oddziale, stał się radosny i kolorowy.
Oskarkowi można pomóc wpłacając online na: https://www.bownasjestmoc.pl/apel/pomoc-dla-oskarka lub https://pomagam.pl/fundacjadlaoskarka oraz wysyłając przelew tradycyjny:
Odbiorca: Fundacja Bo w nas jest moc, ul. Żurawinowa 2, 27-400 Ostrowiec Św.
Numer subkonta w Pekao S.A. : 34 1240 5035 1111 0010 8837 6405; IBAN: PL, SWIFT: PKOP PL PW
Tytułem: Oskar Kubicki darowizna

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *