Wysoka przegrana piłkarzy ręcznych KSZO w Legionowie

I liga piłki ręcznej. *KPR Legionowo ? KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 37:25 (18:13).

KPR: Węgrzyn, Lewandowski, Filipowicz 6, Prątnicki, Kostro 8, Suliński, E.Bielawski 2, Fąfara 8, J.Bielawski, Miecznikowski, Lipka, Wołowiec 3, Chabior, Olkowski 3, Ciok 8, Szałkucki. Trener: Marcin Smolarczyk.

Kary: 10 min. Karne: 5/2.

KSZO: Piątkowski, Kijewski ? Grabowski 6, Chmielewski 2, Rusin 2, Kogutowicz 1, Włodarski 5, Włoskiewicz 6, Kowalczyk 2, Hubka 1 oraz Języna, Cukierski, Dwojak, Pawlik, Zielonko. Trener: Tomasz Radowiecki.

Kary: 10 min. Karne: 5/1.

Sędziowali: Michał Czeremcha ? Karol Kosiński (obaj Białystok). Widzów: 100.

Niewiele mieli do powiedzenia nasi szczypiorniści w walce z jednym z kandydatów do awansu do Superligi. Już po 7 min. przegrywali 1:5. I choć po niespełna czterech minutach doprowadzili do wyrównania i prowadzili w miarę wyrównaną grę, to 26 min. przegrywali znów dość wysoko 9:15. Ostatecznie ta część gry zakończyła się pięciobramkową przewagą zespołu KPR.

W I połowie z około 10 minut gry wyłączony został nasz najlepszy snajper, Sebastian Włoskiewicz, który nabawił się urazu w starciach z obrońcami z Legionowa. Na szczęście, powrócił na plac gry…

Po zmianie stron, KSZO zmniejszył straty do stanu 16:20, ale od 40 min. przy stanie 18:26 gospodarze nie pozwolili już ostrowczanom na jakiekolwiek próby dogonienia wyniku. Końcowa syrena obwieściła wygraną KPR różnicą aż 12 bramek.