?Zanim padnie strzał?

Niezwykłym, wokalno -instrumentalnym wykonaniem piosenki pod tym tytułem, Julia Tłuczkiewicz wyśpiewała I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Patriotycznej ?Pieśń Ojczyzny Pełna? Kock 2019.
Ten wzruszający utwór pochodzi z musicalu ?Afera Mayerlingera?, który opowiada o ludzkich namiętnościach, miłości, radości, nadziei i smutku. Festiwal już 15 lat jest organizowany w ramach rocznicowych obchodów Bitwy pod Kockiem. W tym roku przypadała 80. rocznica. Komisja artystyczna oceniała: dobór repertuaru, wartość artystyczną utworu, muzykalność i warunki głosowe, interpretację i ogólny wyraz artystyczny.
Julia już po raz trzeci zdobyła I miejsce na tym festiwalu.
-Cenię sobie ten konkurs nie tylko dlatego że jestem już jego 3-krotną laureatką – mówi Julia. Bardzo ciepła, miła atmosfera oraz doskonała organizacja sprawiają, że po prostu dobrze się tam czuję.
Julia otworzyła sezon konkursowy kolejnym, spektakularnym sukcesem. Nie oznacza to jednak, że wakacje były tylko czasem wypoczynku. Konkursy, w których utalentowana solistka święciła triumfy również zdobywając najwyższe laury to: Międzynarodowy Festiwal ?Kalejdoskop Talentów? (I miejsce), Międzynarodowy Festiwal ?Kluczborskie Trele? (III miejsce), Międzynarodowy Festiwal ?Skowroneczek? (wyróżnienie i nagroda dziecięcego jury), Świętokrzyski Konkurs Piosenki Angielskiej (Grand Prix), Ogólnopolski Festiwal ?Pogodna Nutka? (II miejsce).
Przed Julią kolejne wyzwania wokalne i instrumentalne. Bez cienia namysłu podjęła się jeszcze kolejnego przedsięwzięcia muzycznego, o którym usłyszymy już wkrótce… na razie szczegóły objęte są tajemnicą. Życzymy Julii, aby talent i kolejne sukcesy szły w parze ze zdrowiem i pogodą ducha.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *