Siatkarski KSZO rozwiązał kolejne kontrakty. Mamy oświadczenie prezesa Mirosława Buszkiewicza

Jako prezes zarządu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski S.A. informuję iż, w związku ze skomplikowaną sytuacją finansową Klubu, w dniu wczorajszym, tj. 7 listopada, zostały rozwiązane kontrakty z następującymi zawodniczkami: Eriką Salanciovą, Joanną Kapturską, Olgą Samul, Olgą Pauliukouskayą oraz Justyną Kędziorą.

Nasz Klub czyni wysiłki, aby w najbliższej przyszłości wypracować nową formułą działalności organizacyjnej i finansowej, godzącą udział w rozgrywkach 1. Ligi Siatkówki Kobiet i restrukturyzację zadłużenia.

Informuję, że niedzielne spotkanie ligowe z AZS Politechniki Śląskiej Gliwice odbędzie się zgodnie z terminarzem. Szansę gry w zespole otrzymają wyróżniające się uczennice Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim: Wiktoria Rdzanek, Oliwia Błaszczyk, Emilia Piotrowska oraz dwie kolejne zawodniczki, które zostaną wytypowane przez szkoleniowców naszego zespołu w porozumieniu z Dyrekcją SMS. 

Klub jest wdzięczny, że w tak trudnej sytuacji, w jakiej się znalazł, w zespole pozostały: Karolina Szczygieł, Izabela Klekot, Kamila Kobus, Monika Kawa, Monika Kacprzak oraz Julia Marcyjanik.

Zwracam się do wszystkich Kibiców i sympatyków piłki siatkowej w Ostrowcu Świętokrzyskim o wsparcie, doping i jak najliczniejszy udział w meczu w najbliższą niedzielę, który odbędzie się o godzinie 16  przy Świętokrzyskiej 11. Wierzymy, że sytuacja Klubu poprawi się, miejmy nadzieję już w niedalekiej przyszłości, ale obecnie nasz młody zespół najbardziej potrzebuje życzliwości kibiców i głośnego dopingu z trybun.

Z poważaniem

Mirosław Buszkiewicz

Prezes Zarządu KSZO Ostrowiec S.A.

Print Friendly, PDF & Email

6 thoughts on “Siatkarski KSZO rozwiązał kolejne kontrakty. Mamy oświadczenie prezesa Mirosława Buszkiewicza

 • 7 listopada 2019 at 19:17
  Permalink

  Tak kończy się siatkówka w Ostrowcu brak sponsorów brak sprawnych działaczy brak wizji działania klubu właściwie brak wszystkiego .A jeszcze niedawno słyszałem odbudowa klubu ,postawienie na młode zawodniczki ,walka o powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej .W tym mieście już prawie nie ma nic wszystko upada sport kultura przemysł nie ma żadnych inwestycji .Pan Prezydent dobrze zaczął kilka lat temu teraz osiadł na laurach a panowie pisowscy parlamentarzyści to po prostu żenada nic żadnych działań a jedyną obietnicą posła Kryja przez cztery lata to budowa biura PGNiG żenada ale ludzie i tak na nich głosują OK niech dalej głosują a będą mieli wielkie nic.

  Reply
 • 7 listopada 2019 at 19:54
  Permalink

  Dokladnie prezydent jak byly wybory i zaraz po nich regularnie chodzil na siatkowke a teraz kiedy nasz zespol jest nad przepascia ma to w glebokim powazaniu – szkoda ale wybory juz nie dlugo!!!!
  Wstyd dla calego miasta i regionu.

  Reply
 • 8 listopada 2019 at 09:59
  Permalink

  komuś w tym mieście zależy na tym żeby sport przestał istnieć żadna dyscyplina nie funkcjonuje dobrze brak jakiegokolwiek wsparcia ze starostwa czy urzędu miasta

  Reply
  • 8 listopada 2019 at 11:23
   Permalink

   @luki ale to jest temat w każdym mieście, OK jak jest możny sponsor to jakoś się kręci – chociaż i tak nie zawsze. Sęk w tym aby sport był na poziomie finansów (możliwości) a nie ponad stan, ale jednak był. Wiadomo że zawsze oczekiwania kibiców są duże, ale należałoby po prostu prowadzić sport „w miarę możliwości finansowych”. Takie gdybanie teraz, że się komuś coś należy – jak we wcześniejszych postach jest bez sensu.

   Reply
   • 8 listopada 2019 at 19:43
    Permalink

    Nie chodzi o to żeby przeznaczać publiczne pieniądze na sport zawodowy tylko sprawnie zarządzać klubem, znaleźć sponsorów bo oni sami nie przyjdą i mądrze działać. Niestety źle się dzieje odnośnie wszystkich wymienionych przeze mnie punktów. Nikt nic nie robi mądrego ani władze miasta zarząd ani nasi wspaniali parlamentarzyści. Czasami kontaktami nieoficjalnymi i uzyska się więcej niż oficjalnymi w Ostrowcu są same słupy taki Rusiecki jest już sejmie którąś kadencję i co ten człowiek zrobił dla miasta dla klubu dla nas wszystkich nic nie zrobił i tak w tym mieście jest ze wszystkim

    Reply
 • 9 listopada 2019 at 00:02
  Permalink

  Tak jak typowa świnia ktora za wszelką cene czyma się koryta i tyle.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.