Wielkie serce, charakter i talent to jeszcze za mało…

Piłkarze wodni KSZO rozegrali swoje pierwsze mecze o Mistrzostwo Polski Seniorów. W rozgrywkach waterpolowej ekstraklasy rywalizowali w Gorzowie Wielkopolskim z tamtejszą Alfą.

Podopieczni trenera Roberta Serwina dwukrotnie przegrali.

Oto wyniki:

*Alfa Gorzów Wielkopolski – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 19:7 (5:1, 4:3, 7:3, 3:0). B: Aleksander Ozga i Maksymilian Krakowiak po 3, Igor Szląszkierwicz 1.

*Alfa Gorzów Wielkopolski – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 15:4 (4:0, 3:1, 4:1, 4:2). B: Jakub Kochański 2, Aleksander Ozga i Sebastian Bartosik po 1.

KSZO: Jakub Krawczyk, Jan Skaliński – Sebastian Bartosik, Aleksander Ozga, Igor Szląszkiewicz, Jakub Kochański, Kacper Nadbrzuchowski, Maksymilian Krakowiak, Kamil Nawodziński, Brajan Nochelski, Cezary Pietrzyk, Maksymilian Walesic, Piotr Kotaś. Trener: Robert Serwin.

-Oba spotkania pokazały, że mamy świetny i młody zespół, ale samym sercem nie może on jeszcze regularnie wygrywać z seniorskimi tuzami – mówi trener ostrowieckiej drużyny, Robert Serwin. -Potrzeba mu czasu, by okrzepnąć w elicie.

A my liczymy na to, że naszej ekipie uda się skuteczniej rywalizować o punkty z zespołami z Poznania i Szczecina, które po dwóch kolejkach też nie mają punktów i plasują się za KSZO.

1.ŁSTW OCMER Łódź                              3          9:0       77-11

2.ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom             2          6:0       40-8

3.Alfa JOB HR Gorzów Wlkp.                  2          6:0       34-11

4.KSZO Ostrowiec Świętokrzyski            2          0:6       11-34

5.Box Logistics Waterpolo Poznań         3          0:9       14-62

6.Arkonia Szczecin                                     2          0:6       5-55

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *