Netia szuka nowych konsultantów

Centrum Telesprzedaży Netii w Ostrowcu Świętokrzyskim poszukuje nowych pracowników.
– Rozszerzyliśmy zakres działań naszego centrum w Ostrowcu Świętokrzyskim o utrzymanie obecnych klientów, a nie tylko samą sprzedaż – mówi nam Karol Wieczorek, rzecznik Netii. Jesteśmy więc w nieustannym procesie rekrutacji kolejnych osób. Na tę chwilę możemy przyjąć kilkadziesiąt osób, dlatego serdecznie wszystkich zapraszamy.
Netia kusi nowych pracowników tym, że nie będą musieli pozyskiwać nowych klientów, a mogą ubiegać się o stanowisko konsultanta ds. kontaktów telefonicznych ze stałymi klientami firmy. Oferuje m.in. stałą współpracę na podstawie umowy zlecenie, wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej oraz wysokich prowizji, elastyczny grafik. Wszyscy zainteresowani winni kontaktować się z numerem 600 341 581 lub z facebookowym profilem Call Center Samsonowicza. Centrum Telesprzedaży Netii w Ostrowcu Świętokrzyskim działa od 2012 r. W ostatnich miesiącach 2016 r. zostało znacząco rozbudowane i
jest obecnie największym tego typu ośrodkiem operatora. Po rozbudowie w tej lokalizacji dostępnych jest aż 200 stanowisk pracy dla konsultantów telesprzedaży.

Print Friendly, PDF & Email

2 thoughts on “Netia szuka nowych konsultantów

 • 16 listopada 2019 at 11:54
  Permalink

  Stała współpraca i umowa zlecenie. 😀 Może jeszcze zaoferujcie umowę o dzieło, na pewno tlumy się zgłoszą.

  Reply
 • 18 listopada 2019 at 10:48
  Permalink

  O fajnie lece do pracy, a czy po roku pracy przy bardzo dobrych wynikach jest mozliwosc podniesienia stawki godzinowej na 5,5zl/h?

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *