Ruszyła budowa mieszkań przy ulicy Piwnej w Ostrowcu Świętokrzyskim

Ruszyła budowa mieszkań w samym centrum miasta przy ulicy Piwnej 3 w pobliżu Ostrowieckiego Browaru Kultury.
Mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem, wiele osób chce poznać szczegóły oferty. Zanim wkopano przysłowiową ?pierwszą łopatę?, sprzedanych zostało już cztery mieszkania z dziewięciu.
? Przewidujemy, że kolejne mieszkania sprzedadzą się w bardzo krótkim czasie ? ? powiedziała nam Iwona Wielgus, wiceprezes zarządu firmy Lwy Inwestycje Deweloper z Kielc, która jest wykonawcą budynku przy ulicy Piwnej.


W budynku o wysokim standardzie wykonania i wykończenia zaplanowano dziewięć przestronnych i funkcjonalnych mieszkań z myślą o najbardziej wymagającym kliencie.
Duże, panoramiczne okna, przeszklone balkony, cichobieżna winda z poziomu hali garażowej, wewnętrzny parking dla mieszkańców, komórki lokatorskie do każdego mieszkania, pięknie zaplanowana zieleń wokół, to tylko część z wielu atutów budynku. Jakość materiałów użytych do wykończenia klatki i elewacji: m.in. kamień, szkło oraz nowoczesny design sprawią, że zakup mieszkania na ulicy Piwnej 3 będzie dobrą inwestycją na przyszłość. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców budynek będzie ogrodzony i monitorowany.
Szybkość postępów prac budowlanych uzależniona będzie od warunków pogodowych, jeśli zima będzie łagodna, to zakończenie budowy przewidywane jest na koniec 2020 roku.

Sprzedaż mieszkań poprowadzi ostrowieckie biuro nieruchomości HOME Serwis, ulica Iłżecka 23.

Informacje pod nr telefonów: 247 61 38 lub 512 600 012. Więcej informacji o inwestycji także na stronie dewelopera: www.Piwna3.pl
f/19

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *