Sam sobie nagrabił

W dniu 29 listopada 2019 r. policjanci z Wydziału Prewencji ostrowieckiej komendy na podstawie nakazu sądowego zatrzymali 35-latka, poszukiwanego do odbycia kary kilkunastu dni pozbawienia wolności.

-W trakcie przeszukania jego pomieszczeń mieszkalnych stróże prawa znaleźli nasiona konopi indyjskich, fajkę wodną, ponad 65 gramów suszu roślinnego oraz ponad 180 gramów białego proszku ?mówi aspirant Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Substancje te, wstępnie zweryfikowane jako marihuana i amfetamina, trafiły do dalszych badań laboratoryjnych, a 35-latek do więziennej celi. Zgromadzony w tej sprawie przez policjantów materiał dowodowy pozwolił ostrowieckiej prokuraturze na wystąpienie do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie podejrzanego za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

W dniu 2 grudnia 2019 r. Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim zastosował wobec 35-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *