Na Piwnej 3 powstają komfortowe mieszkania

Ruszyła budowa mieszkań w samym centrum miasta przy ulicy Piwnej 3 w pobliżu Browaru Kultury.
Mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem, wiele osób chce poznać szczegóły oferty.
Zanim wkopano przysłowiową „pierwszą łopatę”, sprzedanych zostało już cztery mieszkania z dziewięciu.
-Przewidujemy, że kolejne mieszkania sprzedadzą się w bardzo krótkim czasie – powiedziała nam Iwona Wielgus, wiceprezes zarządu firmy Lwy Inwestycje Deweloper z Kielc, która jest wykonawcą budynku przy ulicy Piwnej.
W budynku o wysokim standardzie wykonania i wykończenia zaplanowano dziewięć przestronnych i funkcjonalnych mieszkań z myślą o najbardziej wymagającym kliencie. Duże, panoramiczne okna, przeszklone balkony, cichobieżna winda z poziomu hali garażowej, wewnętrzny parking dla mieszkańców, komórki lokatorskie do każdego mieszkania, pięknie zaplanowana zieleń wokół, to tylko część z wielu atutów budynku. Jakość materiałów użytych do wykończenia klatki i elewacji: m.in. kamień, szkło oraz nowoczesny design sprawią, że zakup mieszkania na ulicy Piwnej 3 będzie dobrą inwestycją na przyszłość.


W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców budynek będzie ogrodzony i monitorowany.Szybkość postępów prac budowlanych uzależniona będzie od warunków pogodowych; jeśli zima będzie łagodna, to zakończenie budowy przewidywane jest na koniec 2020 roku.
Sprzedaż mieszkań poprowadzi ostrowieckie biuro nieruchomości HOMEserwis ul.Iłżecka 23. Informacje pod nr telefonów: 247 61 38 lub 512 600 012. Więcej informacji o inwestycji także na stronie dewelopera: www.Piwna3.pl

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *