Szczypiorniści zapraszają na sobotni turniej. KSZO z nowym trenerem i zawodnikami

Po świąteczno-noworocznych urlopach do treningów powrócili piłkarze ręczni KSZO.

W najbliższą sobotę, 18 stycznia, rozegrają w ostrowieckiej hali turniej. O godz. 10 zmierzą się z KSSPR Końskie, a o godz. 12 Azoty II Puławy zagrają z Padwą Zamość. Na godz. 15 zaplanowano mecz przegranych o III miejsce, a o godz. 17 mecz wygranych zespołów o I miejsce w zawodach.

Jak wiemy, zespół prowadzi nowy trener, Tomasz Strząbała, o którym piszemy w innym miejscu. Przed decydująca walką o obronę dla Ostrowca I ligi klub pracuje nad wzmocnieniem zespołu. Właśnie we wspomnianą sobotę w naszej ekipie zaprezentują się już nowi gracze. Jak się dowiedzieliśmy, nasz zespół  będzie miał nowego kołowego, skrzydłowego i zawodnika występującego na lewym rozegraniu. Dwóch z nich trafi do KSZO z wypożyczenia ze Stali Mielec.

Trener Tomasz Strząbała przez cały styczeń nie będzie mógł skorzystać z usług Aliego Mehdizadeha, który przebywa na zgrupowaniu kadry Iranu. W tym tygodniu też na testy do superligowego Chrobrego Głogów wyjechał nasz skrzydłowy, Kacper Grabowski, o czym już awizowaliśmy.

Jak wiemy, w 1/16 Pucharu Polski szczypiorniści KSZO, którzy na szczeblu centralnym wyeliminowali Olimpię Piekary Śląskie i Tytanów Wejherowo, 25 stycznia o godz. 18 w ostrowieckiej hali zmierzą się z gigantem polskiego handballu, drużyną Azotów Puławy – wielokrotnym brązowym medalistą mistrzostw Polski, który w tegorocznych rozgrywkach zajmuje 4 miejsce w rozgrywkach.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *