Kto stoi za sprzedażą nowych mieszkań na Piwnej 3?

Rozmowa z Iwoną Wielgus, wiceprezes firmy Lwy Inwestycje Deweloper, która buduje nowe mieszkania w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Piwnej 3.

 W ostatnim czasie w Ostrowcu Świętokrzyskim zauważalny jest rozwój rynku deweloperskiego. W naszym mieście powstają nowe mieszkania oraz przybywa chętnych do ich budowy deweloperów. Jednym z takich deweloperów jest firma Lwy Inwestycje, która realizuje aktualnie pierwszą inwestycję mieszkaniową w Ostrowcu – Piwna 3. Jedną z osób odpowiedzialnych za prowadzenie tej inwestycji jest Iwona Wielgus.


Pani Iwono w branży deweloperskiej funkcjonuje Pani prawie 15 lat. Jako firma specjalizująca się budowie i sprzedaży mieszkań i osiedli domów jednorodzinnych, na koncie macie wiele przeprowadzonych inwestycji mieszkaniowych w województwie świętokrzyskim.
 
– Dotychczas działaliśmy w Kielcach i najbliższej okolicy, dziś budujemy także w Ostrowcu Świętokrzyskim, z którego pochodzę. W kolejnych latach planujemy zwiększyć zasięg naszej działalności także poza województwo świętokrzyskie.

-Na czym dokładnie polega Pani działalność jako dewelopera ?
– Pracuję nad inwestycjami mieszkaniowymi od momentu analizy potencjału zabudowy działki, poprzez negocjacje jej nabycia, konsultowanie koncepcji i szczegółowego projektu zagospodarowania działki, poprzez przygotowanie wymaganej do sprzedaży i finansowania inwestycji dokumentacji, stworzenie marketingu i prowadzenie sprzedaży i obsługi klientów, aż do odbiorów kluczy i aktów własności. Nasza firma jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich i działa w oparciu o wypracowane przez lata doświadczenie w sprzedaży, nabytą znajomość rynku i branży. Postawiliśmy na kompleksowość naszej oferty. Dziś oprócz funkcjonalnych, przemyślanych mieszkań o nowoczesnych parametrach energooszczędnych, zlokalizowanych w budynkach o ciekawej architekturze, w dobrej lokalizacji; dajemy naszym klientom opcję skredytowania zakupu lokalu oraz możliwość wykonania wykończenia mieszkania na gotowo, pod klucz.  To ważne ułatwienia w sytuacji, gdy coraz więcej pracujemy i mamy coraz mniej czasu.

-Na budowie Piwnej 3 widać postępy robót, kiedy planowane jest oddanie budynku?

– Planujemy zakończenie prac budowlanych na końcówkę tego roku. Mieszkania będziemy przekazywać po uzyskaniu wszelkich decyzji pozwalających na użytkowanie budynku. Za rok chcielibyśmy zacząć przekazywanie kluczy do mieszkań.

-Czy mogłaby Pani powiedzieć w kilku słowach o samej inwestycji ?

To będzie kameralny budynek wykonany w standardzie, jakiego do tej pory w Ostrowcu nie było. To tylko dziewięć wygodnych mieszkań w centrum Ostrowca przy małej jednokierunkowej ulicy Piwnej. Atutem jest odległość od Ostrowieckiego Browaru Kultury, który po rewitalizacji stanowi prawdziwą perełkę, która zachwyca przyjezdnych z całej Polski. Budynek wielorodzinny wykonany w nowoczesnej technologii, z wykorzystaniem luksusowych materiałów, z cichobieżną windą, systemem monitorowania, wideo domofonem i halą garażową. Mieszkania z dużymi panoramicznymi przeszkleniami, przemyślane i funkcjonalne. Nowością na skalę ogólnopolską jest pojawienie się dwóch łazienek, ogólnej i prywatnej, dostępnej wyłącznie z  sypialni. Mamy nadzieję, że nasza oferta zadowoli najbardziej wymagających klientów.

-Czy możemy powiedzieć coś więcej o cenach mieszkań ?

Sprzedaż mieszkań przy Piwnej 3 prowadzimy od pewnego czasu, część mieszkań została sprzedana. W chwili obecnej mamy dla klientów noworoczną ofertę zakupu mieszkań w okzayjnej cenie – 4500 zł za metr kwadratowy. To doskonała cena za oferowaną jakość. Naszym zdaniem zakup mieszkania w budynku przy Piwnej 3 to doskonała inwestycja i lokata na przyszłość.

-Dziękuję Pani za rozmowę.

I ja dziękuję i zapraszam po więcej informacji na naszą stronę www.Piwna3.pl lub do kontaktu telefonicznego 693 000 150.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Kto stoi za sprzedażą nowych mieszkań na Piwnej 3?

  • 16 marca 2020 at 16:52
    Permalink

    Całkiem blisko do Browru ostrowieckiego, spoko nawet

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *