Dwubramkowa przegrana szczypiornistów KSZO w Puławach w arcyważnym meczu

I liga piłki ręcznej. Grupa C. *Azoty II Puławy – KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 26:24 (13:11).

Azoty II: Koshovy, D.Janicki, Wiejak – Skwierawski 3, Konieczny 4, Flont 3, Mchawrab 5, K.Janicki 8, Capała 2, Baranowski 1 oraz Malinowski, Antoniak, Batyra, Figura, Przychodzień. Trener: Piotr Dropek.
Kary: 12 min. Karne: 4/3.

KSZO: Piątkowski, Baran, Kijewski – Jeżyna 2, Kogutowicz 1, Mehdizadeh 6, Włoskiewicz 8, Skuciński 3, Wojkowski 2, Hubka 2 oraz Cukierski, Granat, Włodarski, Dwojak, Pawlik. Trener: Tomasz Strząbała.
Kary: 8 min. Karne: 4/2.

Mecz, niejako o sześć punktów, był niezwykle zacięty, ale to puławianie zarówno w końcówce I, jak i II połowy zachowali więcej spokoju i zeszli z parkietu z kompletem punktów.
W całym meczu wynik oscylował wokół remisu. W I połowie naszym szczypiornistom kilkakrotnie udało się wyjść na prowadzenie – w 15 min. było bowiem 5:6, w 19 min. – 6:8, a w 22 min. 9:10.
Nie inaczej było również w II połowie, kiedy to w 33 min. objęliśmy prowadzenie 13:15. W 39 min. na tablicy świetlnej widniał wynik 16:18, w 44 min. – 17:19, w 48 min. 19:21, a w 50 min. 20:22.
Niestety, między 51, a 56 min. meczu ostrowczanom nie udało się zdobyć ani jednej bramki i to był chyba kluczowy moment spotkania.