Maseczki od szczypiornistów KSZO

Czasy pandemii dotknął sport tak samo, jak pozostałe dziedziny życia. Nasi piłkarze ręczni KSZO Odlewnia ? ?Ostrowieccy Wojownicy? – zakończyli sezon I ligi piłki ręcznej i wyczekują na rozwój wypadków tak, jak cała sportowa rodzina. Kibice nie mogą oglądać meczów na ostrowieckiej hali, zawodnicy nie mogą ani grać, ani trenować, ale to nie powód do całkowitego braku aktywności.

Nasz klub zrealizował pomysł na stworzenie maski ochronnej w barwach KSZO. Przy zaangażowaniu ostrowieckiej firmy MINU, która miała kooperować z klubem na innej płaszczyźnie w ostatniej fazie tego sezonu, udało się uszyć symboliczną liczbę stu kilkunastu maseczek, które trafiły do sprzedaży.

-To nasz taki mały wkład w funkcjonowanie lokalnej gospodarki ? podkreślają w klubie. -Teraz czekamy na odzew naszych kibiców. Mamy nadzieję, że maseczki przypadną do gustu nie tylko ze względu na kolor i barwy klubowe, ale i jakość. Jeżeli ktoś chce nabyć taką maskę dla siebie lub chce ją zakupić dla kogoś zapraszamy do salonu mody męskiej Villaro naszego partnera odzieżowego po zakup maseczki.

Maseczki ochronne, które oferuje nasz klub, są bawełniane, dwuwarstwowe, wysokiej jakości z kieszonką na wkład filtrujący z certyfikatem Oeko-Tex. Zaleca się je prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza, a następnie prasować. Maseczki służą do zasłonięcia ust, nosa oraz brody. Zwiększają ochronę nas i osób w naszym otoczeniu. Co ważne, maseczki uszyto w ostrowieckiej szwalni. Można je nabyć i odebrać w Salonie Mody Męskiej Villaro na osiedlu Ogrody 11A w dni powszednie w godz. od 10 do  17, a w soboty od 10 do 14.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *