KSZO SMS złożył już wniosek licencyjny i zgłoszenie do rozgrywek drugoligowych

Siatkarski KSZO SMS złożył już wniosek licencyjny o grę w IV grupie II ligi, a także zgłoszenie do udziału w rozgrywkach II ligi i Pucharu Polski.
Co prawda nie jest wiadome, kiedy rozpocznie się drugoligowy sezon, ale wiadomo z kolei, że w IV grupie II ligi zagrają następujące zespoły: MKS Pogoń Proszowice, TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski, AZS UMCS Lublin,
KPKS Halemba, PLKS Pszczyna, TS Wisła Kraków, MUKS SOS Poprad Stary Sącz i CKiS Maraton Krzeszowice, Jedynka Tarnów, MKS San Jarosław, KSZO SMS Ostrowiec.
Przypomnijmy, że w trudnym czasie pandemii Polski Związek Piłki Siatkowej postanowił obniżyć opłaty zgłoszeniowe do rozgrywek na sezon 2020/2021 oraz opłaty administracyjne za potwierdzenie ważności licencji. Tym samym opłaty wnoszone przez kluby szczebla centralnego zmaleją od 25 do nawet 50%. Ponadto Zarząd Związku postanowił pokryć koszty delegacji sędziowskich sędziego pierwszego i sędziego drugiego we wszystkich meczach I rundy fazy zasadniczej w rozgrywkach seniorskich na szczeblu centralnym, zarządzanych przez PZPS. Utrzymana została także decyzja o opłaceniu przez PZPS sędziów głównych/kwalifikatorów w całym sezonie rozgrywkowym 2020/2021 w II lidze kobiet i mężczyzn.
15 czerwca minął termin zgłoszeń do rozgrywek i teraz spodziewamy się już ustalenia terminu początku sezonu, a także wstępnego terminarza rozgrywek w II lidze. W II lidze kobiet beniaminkami rozgrywek są: #VolleyWrocław II, UKS Sokół 43 Katowice, AZS UMK Toruń, TS MKS San Jarosław, NTSK Nysa, UKS Jedynka Tarnów, Libero VIP Aleksandrów Łódzki, nasz KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski, APS Rumia, MUKS Wojskowi Warszawa i UKS Szamotulanin.
Trenerem naszych siatkarek w II lidze będzie Piotr Brodawka.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *