Peszko, Frańczak, Smuczyński i Cecherz w Ostrowcu?

Na 18 lipca trener Marcin Sasal zaplanował w Ostrowcu sparingowe spotkanie z występującą w małopolskiej lidze okręgowej Wieczystą Kraków. Choć do końca jeszcze nie jest wiadome, czy ten mecz się odbędzie i nie będzie kolidował z rozgrywkami Pucharu Polski, to Wieczysta słynie już w całej Polsce z tego, że grają w jej barwach wyjątkowo znani piłkarze.

Wszystko wskazuje na to, że w spotkaniu sparingowym z KSZO zagrają nasz wychowanek Adrian Frańczak (na zdjęciu), były piłkarz ze Świętokrzyskiej Bartłomiej Smuczyński i nowy nabytek klubu, były reprezentant Polski Sławomir Peszko, który występował m.in. w takich klubach jak Wisła Płock, Lech Poznań, FC Koeln, Wolverhampton FC, Lechia Gdańsk i Wisła Kraków. Łącznie rozegrał 268 meczów w Ekstraklasie zdobywają 31 bramek. Występował też w reprezentacji Polski, w której w 44 meczach zdobył 2 gole.

Jak wiemy, szkoleniowcem Wieczystej jest z kolei były trener KSZO, Przemysław Cecherz. W tym sezonie umowy z Wieczystą podpisali także Patryk Kołodziej i Mateusz Gamrot.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *