Deszcz przeszkadza tenisistom. Raport z Ostrowieckiej Ligi Tenisowej

Z powodu opadów deszczu nie udało się rozegrać wielu spotkań.

I LIGA. Po zwycięstwie 6/4 6/2 nad Jarosławem Golcem do czołówki tabeli dołączył Wojciech Żurek. W tabeli prowadzą Mateusz Dziewięcki, Michał Jędrzejewski, Sebastian Dwojak i Wojciech Żurek – po 6 pkt. przed Arkadiuszem Malanowiczem, Arturem Kaczorem i Norbertem Skoczylasem – po 4 pkt.

II LIGA GRUPA A. Czwarte zwycięstwo odniósł faworyt rozgrywek, Grzegorz Gromski. Po dobrym meczu Grzesiek pokonał Adriana Golca 6/4 6/0. Wielkie emocje przeżywali kibice na meczu Krzysztof Rębisz – Józef Brodawka. Pierwszego seta po tie-breaku wygrał Rębisz. W drugie partii Józek prowadził już 4/1. Końcówka należała jednak do Krzysztofa, który zwyciężył ostatecznie 7/6 7/5. Był to pierwszy mecz zawodnika z Sandomierza w sezonie. W tabeli prowadzi Grzegorz Gromski – 12 pkt. przed Rafałem Lipczyńskim – 9 pkt., Grzegorzem Wieczorkiem – 7 pkt., Józefem Brodawką – 6 pkt. i Jackiem Zdybskim ? 5 pkt.

II LIGA GRUPA B. Zmienną formę prezentuje Remigiusz Witek. Remik uległ Pawłowi Barańskiemu 0/6 0/6 i pokonał Marka Kaczmarczyka 6/4 6/4. W tabeli prowadzą Paweł Barański i Dariusz Szczodrak – po 9 pkt. przed Remigiuszem Witkiem – 6 pkt., Adamem Słapkiem – 5 pkt. i Marcinem Szymańskim – 3 pkt.

PUCHAR LIGI. W jedynym meczu Pucharu Ligi Arkadiusz Malanowicz pokonał Adama Słapka 6/1 6/2.

 LIGA DEBLOWA. W najciekawszym meczu ligi deblowej Zbigniew Dąbrowski i Roman Jagodziński pokonali Kamila Kozakiewicza i Sławomira Młodawskiego 6/1 6/1. Zbyszek i Roman to mocni kandydaci do tytułu mistrzowskiego. Nie zwalniają tempa Grzegorz Witek i Andrzej Tużnik. Wygrana 6/0 6/1 nad Sławomirem Pożogą była piątym zwycięstwem ożarowian w sezonie. Ze zmiennym szczęściem grali Arkadiusz Malanowicz i Norbert Skoczylas. We wtorek Areki Norbert ulegli Marcinowi Nartowskiemu i Robertowi Michalakowi 2/6 6/0 3/6. Dzień później pokonali Sławomira Pożogę i Jacka Zdybskiego 6/4 6/3. W tabeli prowadzą Maciej Nowak i Dariusz Szczodrak – 25 pkt. przed parami Grzegorz Witek/Andrzej Tużnik i Sebastian Dwojak/Paweł Barański – po 15 pkt. i Zbigniew Dąbrowski/Roman Jagodziński – 9 pkt.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *