Trzech rozbójników i rozbójniczka. Zaatakowali butelką, bili i kopali?

W dniu 21 czerwca 2020 r. ostrowieccy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn i kobietę, podejrzanych o dokonanie rozboju na 33-letnim mieszkańcu powiatu kieleckiego.

W dniu 23 czerwca 2020 r. czworo napastników usłyszało zarzuty popełnienia przestępstwa zagrożonego karą do 12 lat pozbawienia wolności.

-Do zdarzenia doszło w nocy z 18 na 19 czerwca 2020 r. w Ostrowcu Świętokrzyskim ?mówi B. Grubner z KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Gdy 33-latek z powiatu kieleckiego rozmawiał z nieznajomą kobietą na jednej z ulic miasta, podjechał samochód. Z auta wysiadło trzech mężczyzn, podeszli do 33-latka i od razu zaczęli go bić. Mężczyzna został uderzony butelką w głowę oraz kilkukrotnie kopnięty i bity. Na koniec został okradziony. Łupem sprawców padły pieniądze w kwocie 2.700 zł, karty płatnicze, dokumenty oraz telefon komórkowy. Łączne straty poszkodowany oszacował na kwotę 3.700 zł.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 31, 46 oraz 50 lat, a także 25?letnią kobietę, z którą rozmawiał pokrzywdzony. Wszyscy zatrzymani to mieszkańcy powiatu ostrowieckiego. Wszyscy też solidarnie usłyszeli zarzuty popełnienia rozboju.  Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *