Wakacyjny turniej piłki nożnej tuż, tuż…

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza mieszkańców miasta i okolic do udziału w X Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej Dzikich Drużyn o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego, który w dniach od 1 do 15 lipca zaplanowany został na boisku Orlik Ogrody. Turniejowa rywalizacja odbywać się będzie w czterech kategoriach wiekowych.
MOSiR proponuje rozgrywki w czterech kategoriach wiekowych: Orlik (2010 i młodsi), Młodzik (2009-2007), Junior (2006-2004) i Senior (2003 i starsi). W przypadku mniejszej ilości zgłoszonych zespołów możliwe będzie łączenie grup. Zespoły grać będą w składach sześcioosobowych – pięciu graczy w polu + bramkarz, natomiast kadra drużyny może składać się z maksymalnie 10 zawodników.

W związku z wciąż obowiązującym zagrożeniem epidemicznym podczas turnieju będą musiały zostać zachowane szczególne warunki. Mecze odbywać się będą bez udziału publiczności, a na Orliku w jednym czasie będą mogły przebywać wyłącznie drużyny grające bieżący mecz oraz dwie drużyny, które przygotowywać się będą do następnego meczu (rozgrzewka na boisku wielofunkcyjnym).
Zgłoszenia należy składać w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Świętokrzyska 11 (pokój 2.39) lub pocztą elektroniczną na adres zawody@mosir.ostrowiec.pl – do dnia 30 czerwca 2020r. (do godziny 10), bądź na Orliku Ogrody – najpóźniej do rozpoczęcia spotkania organizacyjnego, które zaplanowane zostało na 30 czerwca o godzinie 14 na terenie Orlika Ogrody (obecność przedstawicieli drużyn obowiązkowa).
Dla najlepszych drużyn oraz strzelców w każdej kategorii wiekowej przewidziano nagrody. Udział w turnieju jest bezpłatny.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *