Zatrzymani z narkotykami

W dniu 1 lipca 2020 r. opatowscy kryminalni zatrzymali 26-latka, którzy miał przy sobie substancje zabronione. Podczas kontroli mundurowi znaleźli przy nim dwie torebki z jasnobrązowym proszkiem. Jak wykazały wstępne analizy, były to tzw. kryształki będące pochodną amfetaminy, w ilości ok 5 gramów.

-Kryminalni dotarli do źródła tych narkotyków ?mówi podkomisarz Agata Frejlich, oficer prasowy KPP w Opatowie. 28-letni mieszkaniec powiatu został wezwany do komendy. Podczas przeszukania kryminalni ujawnili w jego odzieży 4 torebki strunowe z jasnym zbrylonym proszkiem. W toku dalszych czynności policjanci przystąpili do przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny, gdzie natrafili na schowane w słoiku 7 zawiniątek z folii aluminiowej z jasną, częściowo skrystalizowaną substancją. Jak wskazały testy, była to pochodna amfetaminy. Łącznie w domu 28-latka kryminalni zabezpieczyli blisko 50 gramów narkotyków.

W dniu 2 lipca 2020 r. 26-latek usłyszał zarzut posiadania substancji zabronionych. Natomiast 28-latek, u którego kryminalni ujawnili znaczne ilości narkotyków, usłyszał zarzut nie tylko posiadania substancji zabronionych, ale również wprowadzania ich do obiegu.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *