Zderzenie z policyjnym radiowozem na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i Reńskiego (zdjęcia)

W dniu 24 lipca 2020 r., ok. godz. 14.30. w Ostrowcu Świętokrzyskim na skrzyżowaniu ul. Żeromskiego i Reńskiego doszło do zderzenia osobowego audi z oznakowanym policyjnym radiowozem.

-Policyjny pojazd przemieszczał się w kierunku Szewny ?mówi aspirant Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Audi kierował 36-letni mieszkaniec powiatu starachowickiego. Obrażenia odnieśli dwaj policjanci w wieku 33 i 24 lat. Zostali zabrani na badania do szpitala. W szpitalu przebadano na trzeźwość obu kierujących. Zarówno kierujący policyjnym kia, jak i kierujący audi byli trzeźwi. Trwa ustalanie okoliczności tego zdarzenia.

To już drugi tego typu przypadek w krótkim czasie. Otóż w dniu 5 lipca 2020 r., o godz. 14.30, w  Szewnie na ul. Dolnej, kierujący oplem 20-latek uderzył w radiowóz z dwoma policjantami w wieku 21 i 27 lat. Wyglądało groźnie, bo wszyscy trafili do szpitala. Zostali jednak zwolnieni i cała sprawa zostanie zakwalifikowana prawdopodobnie jako kolizja, a nie wypadek.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Zderzenie z policyjnym radiowozem na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i Reńskiego (zdjęcia)

  • 27 lipca 2020 at 14:47
    Permalink

    Ciekawe ile jechał, że tak to wygląda. Na pewno bardzo dużo.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *