Rusza sprzedaż karnetów na mecze piłkarskie KSZO 1929

Od jutra, czyli czwartku 6 sierpnia, w kasach klubowych w godz. 11 17 rozpocznie się sprzedaż karnetów na rundę jesienną sezonu 2020/2021.
W cenie karnetu, opiewającej na 120 zł, będzie można obejrzeć 10 meczów rozgrywanych na stadionie przy ulicy Świętokrzyskiej. Przy zakupie karnetu należy posiadać przy sobie dokument tożsamości z numerem PESEL.
Posiadacze karnetów z rundy wiosennej będą bezpłatnie mogli wymienić karnet na aktualny.
Od czwartku rozpocznie się także sprzedaż biletów na najbliższy, sobotni o godz. 17, mecz z Orlętami Radzyń Podlaski. Spotkanie zostanie rozgrane jako impreza niemasowa z limitem miejsc 999. Cena biletu wynosi 15 zł. Oczywiście, bezpłatne wejście na mecz przysługuje dzieciom do 12 roku życia oraz osobom ze znacznym stopniem niepełnosprawności (dawna I grupa), którzy powinni pobrać bilet bezpłatny.
Uwaga! W związku z obostrzeniami sanitarnymi, w celu zachowania przewidzianego prawem obowiązującego 1,5 m dystansu społecznego, dla kibiców udostępnione zostaną 2 trybuny: główna z sektorami I, J, VIP, K, L, M, N oraz zachodnia za bramką z sektorami F1, F2, F3, G, H1, H2, H3. Przypominamy, że do czasu zajęcia miejsc na trybunach na terenie stadionu, przed kasami i bramami wejściowymi obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust. Klub prosi o zachowanie odległości i wykonywanie poleceń służb informacyjnych.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Rusza sprzedaż karnetów na mecze piłkarskie KSZO 1929

  • 5 sierpnia 2020 at 14:26
    Permalink

    Oby nie było to tak jak w popularnym skeczu : kupiłem karnet – aaa… to ty …

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *