Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji 2020. Już w ten weekend! Wygraj bilet!

Lubisz Kabaret Młodych Panów, Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Paranienormalnych, Kabaret Skeczów Męczących, bawią Cię skecze Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Nowaki, Igora Kwiatkowskiego, czy Jerzego Kryszaka, nie możesz tego wydarzenia opuścić.

Niespodzianka dla Czytelników
Dla naszych Czytelników mamy dziesięć zaproszeń na to szczególne magiczne, letnie widowisko kabaretowe. Co trzeba zrobić? Pierwsze dziesięć osób, które prześle nazwę swego ulubionego kabaretu, który pojawi się w weekend na kieleckiej Kadzielni na maila ostrowiecka@ostrowiecka.pl, może liczyć na bezpłatny bilet. Laureatów poinformujemy drogą telefoniczną. Warunkiem odbioru nagrody będzie pojawienie się w naszej redakcji z najnowszym wydaniem ?Gazety Ostrowieckiej?. Uczestników w mailu prosimy o podawanie także swych imion i nazwisk wraz z numerem telefonu.

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji, który odbędzie się w tej formie w Kielcach już po raz piąty, to kabaretowe podsumowanie roku. Publiczność w przepięknej Kadzielni oraz na żywo przed telewizorami będzie miała okazję bawić się do największych hitów kabaretowych. Chyba nie można wyobrazić sobie lepszego zakończenia wakacji, jak udział w tym szczególnym wydarzeniu!


Każdego roku ze sceny bawią nas najlepsi kabareciarze i grupy kabaretowe w Polsce. W tym szczególnym zaś, dawka humoru zostanie podwojona ! Bowiem już 29 sierpnia odbędzie się Kabaretowa Moc Przebojów pod tytułem ?Wracamy?, a niespełna dzień później Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2020.


Program rejestrowany będzie przez TV Polsat. Zatem wzięcie udziału w tych wydarzeniach jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku. Ofi cjalna sprzedaż biletów prowadzona jest za pośrednictwem portalu kabaretowebilety.pl
Pierwszego dnia Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji zobaczymy gwiazdy polskiej sceny kabaretowej na Kabaretowej Mocy Przebojów! Wystąpią Kabaret Młodych Panów, Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Czesuaf, Kabaret Chyba, Łukasz Rybarski oraz Szymon Łątkowski. Za muzyczną oprawę zadba zespół The Jobers.
Z kolei 30 sierpnia w kronikach historyków będzie widniał, jako data ?Pier wszego rozwodu Polski?. Po wyborach prezydenckich 2020 wszystko stało się jasne, dwie Polski nie mogą dłużej żyć ze sobą i postanawiają się rozstać. A to oznacza kłótnie, podział majątku, walkę o opiekę nad potomnymi. Kabaretowej analizy zjawiska podejmie się gospodarz wieczoru: Kabaret Skeczów Męczących wraz z Laurą Breszką i zaproszeni goście: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki, Kabaret K2, Igor Kwiatkowski, Jerzy Kryszak, Szymon Łątkowski. Za muzyczną oprawę zadba zespół The Jobers.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *