Tadeusz Krawiec został dziś trenerem piłkarzy KSZO

Tadeusz Krawiec jest doskonale znany naszym kibicom i chyba nie trzeba go szeroko przedstawiać. Skończył 45 lat. Swoje pierwsze, piłkarskie kroki stawiał w Czarnych Lipa, z których trafił w rundzie jesiennej sezonu 1993/1994 do pierwszoligowej Stali Stalowa Wola. Później grał w takich zespołach, jak Wisła Sandomierz, Orlęta Dęblin i znów już w II ? ligowej Stali SW.

Kibice ostrowieccy zapewne pamiętają doskonale, że Tadeusz trafił do KSZO latem 1997 i szybko zadebiutował w Ekstraklasie. 31 sierpnia tego roku w spotkaniu z Odrą Wodzisław strzelił swego pierwszego gola w tej klasie rozgrywek. W debiutanckim sezonie w Ekstraklasie wystąpił w 28 meczach, trzykrotnie wpisując się na listę strzelców. Tadeusz Krawiec jesienią 2000 roku wrócił do Stali SW, ale wiosną 2001 znów był zawodnikiem KSZO, z którym wywalczył awans do Ekstraklasy, a w której spędził dwa sezony. W lipcu 2003 roku jego kontrakt został rozwiązany z winy ostrowieckiego klubu.

Obecny szkoleniowiec naszej drużyny w I lidze rozegrał 76 meczów. Po rozpadku KSZO, grał jeszcze w Tłokach Gorzyce i RKS-ie Radomsko. W sezonie 2004/2005 przeniósł się do Stali SW, z którą awansował do II ligi i w której występował bez przerwy do 2009 roku, kiedy najpierw został szkoleniowcem Wisły z Annopola, a później Wisły z Sandomierza. Od lipca 2015 roku dwukrotnie prowadził KP KSZO 1929. Później przeniósł się do Rozwoju Katowice. Pracował także w Stali Rzeszów i Alicie Ożarów. Ostatnio był szkoleniowcem Powiślanki Lipsko.

Print Friendly, PDF & Email

4 thoughts on “Tadeusz Krawiec został dziś trenerem piłkarzy KSZO

 • 10 września 2020 at 14:05
  Permalink

  mam nadzieję, że zakaże wchodzenia do szatni i kontaktu starszym panienkom

  Reply
  • 10 września 2020 at 15:05
   Permalink

   …a ja mam nadzieję, że na treningi będzie zabierał alkomat i sprawdzał trzeźwość niektórych gwiazd

   Reply
 • 10 września 2020 at 14:06
  Permalink

  bez komentarza – ileż to razy można przychodzić i odchodzić , w niesławie…

  Reply
 • 10 września 2020 at 18:27
  Permalink

  Widzę, że poprzedni komentarz świadczy o zerowej wiedzy lub poprostu komentarz z bazy zazdrośników grupy trenerskiej z UEFA pro. Biorąc pod uwagę, że oprócz trenera Krawca jest tylko trzech innych, a dwóch z ambicjami ponad program to takie komentarze trzeba traktować z nutką humoru ś. P. Jana kobuszewskiego. Trener Krawiec w niesławie nigdy nie odszedł, jak mu zaproponowali śmieszne pieniądze jak dostał propozycje że stali Rzeszów to dyrektor sportowy obudził się z rączką w nocniczku. To dyrektor sportowy zawsze powtarzał, że nie ma w Ostrowcu trenerów nadających się do trenowania. Głośno to powtarzając. A teraz próbuje z krawcem. Nie oszukujmy się, nie wyszło z trenerami za kilkanaście tysięcy. Teraz wraca do trenerów z Ostrowca? A dlaczego? Bo jeszcze jeden taki manewr z obcym trenerem i nie skończyło by się na jednym liściu od kibiców, tylko by wrócił do okolic wasniowa. I powtarzam, trochę pokory, obiektywizmu i przejrzystości pieniądza w mocno humorystycznym zarządzie. Nie kieruję tego do prezesa klubu, bo to inny poziom, ale dwóch dyletantow to śmiech w makroregionie. Tylko proszę o nie obrażanie, tylko jak coś to o konstruktywne komentarze

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *