?Zmiana Klimatu? świętowała

Koncert Katarzyny Jaźnickiej z zespołem uświetnił pierwsze urodziny ?Zmiany Klimatu?. Miejsca, które stało się absolutnym numerem 1 na kulturalnej, bądź jak kto woli imprezowej mapie Ostrowca Świętokrzyskiego. Za niezwykły charakter tego miejsca odpowiadają od roku Katarzyna Zielińska- Jaworska i Łukasz Jaworski.

– To był bardzo dziwny rok- przyznają. Zaczęło się bardzo dynamicznie, a później przez pandemię wszystko bardzo mocno zwolniło. Dopiero wakacje znów pokazały, że wszystko wraca do dawnego porządku.

Kasia i Łukasz najbardziej cieszą się z tego, że dzięki stworzonemu przez nich miejscu udało wyciągnąć się ostrowczan z domów.

– Dziękujemy, że jesteście- mówią. Cieszymy się, że otacza nas muzyka, organizujemy koncerty. A także olbrzymiego ?powera? dają nam ludzie, którzy dziękują że jest ?Zmiana Klimatu?. Wierzymy w to miejsce, wierzymy w Ostrowiec Świętokrzyski i nie dajemy się głosom, że nie warto tutaj nic robić, bo na pewno się nie uda.

Już jesienią ?Zmian Klimatu? chce postawić na wydarzenia teatralne, jak przyznają Kasia i Łukasz, dość prestiżowe, ale także koncerty.

– We współpracy z MCK zaplanowaliśmy m.in. festiwal hammondowski, najbliższe godziny odpowiedzą, czy odbędzie się przełożony z uwagi na pandemię koncert Włodka Pawlika- mówi Kasia, która mimo prowadzenia lokalu nie zrezygnowała z aktorskiej pasji.

Katarzynę Zielińską Jaworską można obecnie obejrzeć w ?BrzydUli 2?. Aktorka ostatnio zagrała także w ?Teatrotece”, czyli teatrze telewizji dla dzieci. Łukasz Jaworski z kolei przygotowuje się do swej wystawy.

– Tego co sobie życzymy na najbliższy rok, to zdjęcia sanitarnych obostrzeń i tego, żeby koronawirus przepadł tak szybko, jak się pojawił- mówią. Chcemy nadal tworzyć z Wami i dla Was.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *