Jeden nietrzeźwy, a dwoje szybkich

W dniu 23 września 2020 r., ok. godz. 7.25, na terenie gminy Waśniów, policjanci z wydziału ruchu drogowego ostrowieckiej komendy zatrzymali pojazd marki KIA, którego 46-letni kierowca miał blisko 1 promil alkoholu w organizmie.

Mieszkaniec gminy Bodzechów stracił prawo jazdy, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i kilkuletni zakaz kierowania pojazdami.

W tym samym dniu, na terenie powiatu ostrowieckiego, dwóch kierowców straciło swoje prawo jazdy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. 49-letni mieszkaniec gminy Bodzechów, w miejscowości Sarnia Zwola, jechał pojazdem marki Fiat z prędkością 111 km/h. Z kolei w Rudce Bałtowskiej, 20-letnia mieszkanka gminy Bałtów przekroczyła dopuszczalną prędkość o 55 km/h.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *