Które sanitariaty wybrać do małej łazienki

Nie jest łatwo zaplanować i wyposażyć małą łazienkę. Projektanci zalecają preferowanie kompaktowych sprzętów do łazienki. Lepiej jest wybrać podwieszaną toaletę i zainstalować kabinę prysznicową zamiast wanny. Te sposoby oszczędzają przestrzeń i dają złudzenie niezatłoczonego wnętrza. Na jakim sposobie należy skupić uwagę?

Trik! Szeroki wybór pralek jest dostępny na stronie e-katalog. Istnieje możliwość porównania cen w celu wybrania najwygodnejszej opcji.

Podwieszana toaleta Newarc Life 9823


Podwieszana toaleta Newarc Life 9823 montuje się bezpośrednio do ściany. Model wykonany jest z sanfaiansu, który charakteryzuje się przystępną ceną i schludnym wyglądem. Rozmiar miski wynosi 300 × 335 × 480 mm. Konstrukcja bezkołnierzowa umożliwia znaczne uproszczenie czyszczenia i zapewnia równomierne płukanie całej powierzchni wewnętrznej miski, dzięki czemu wapień i brud gromadzą się mniej. Miska w kształcie lejka ułatwia szybsze i bardziej wydajne usuwanie z ścian produktów defekacji. Jest wyposażona w deskę sedesową z mikro-liftem.

Pralka Candy Aqua 1042D1/2-S

Kompaktowa pralka Candy Aqua 1042D1/2-S, ładowana od przodu, może pomieścić 4 kg prania. Model ten będzie spełniał potrzeby małych rodzin i z łatwością da radę codziennemu praniu. Maksymalna prędkość wyciskania wynosi 1100 obr./min. Liczba programów – 16. Dostępna jest funkcja «Opóźniony start» pozwalająca ustawić określony czas początku prania, opóźniając go na 1-24 godziny. Klasa zużycia energii – A+.

Kabina prysznicowa Sansa S100-70/15

Kompaktowa kabina prysznicowa Sansa S100-70/15 została wykonana z wytrzymałego aluminium, a także z wysokiej jakości szyb z hartowanego szkła. Brodzik wykonany jest z akrylu. Materiał ten pod biegiem gorącej wody jest szybko podgrzewany. Rozmiar kabiny wynosi 1000 × 700 × 1940  mm. Drzwi przesuwane nie wymagają dodatkowego miejsca do otwarcia, więc urządzenie idealnie pasuje do małej łazienki.

Umywalka łazienkowa Catalano Verso 40

Stylowa umywalka podwieszana zamontowana jest w szafce, dzięki czemu zajmuje minimalną przestrzeń. Model przyciąga uwagę minimalistycznym designem, który pasuje do wnętrza każdego stylowego rozwiązania. Korpus wykonany jest z ceramiki. Materiał jest wytrzymały i gustowny, łatwy do oczyszczania. Podstawowy zestaw jest również wyposażony w uchwyt na ręczniki.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *